SONRAKİ
Staxel Sistem Gereksinimleri Staxel Sistem Gereksinimleri
ÖNCEKİ
iPhone 11 Sorun Şikayet Özellik iPhone 11 Sorun Şikayet Özellik
4336
1606 0

Kingston’dan Çift Yönlü, Çift Arayüzlü yeni USB Bellek; DataTraveler Duo

Kingston’dan Çift Yönlü, Çift Arayüzlü yeni USB Bellek; DataTraveler Duo
Yazar: Furkan YURDAKUL

20 Ekim 2020

DataTraveler Duo USB bellekleri yeni arayüzüne sahip.

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Technology Company, Inc.’in Flash bellek iştiraki Kingston Digital, Inc. çift yönlü, çift arabirimli USB flash bellek ailesine DataTraveler Duo modelini eklediğini duyurdu. DataTraveler Duo, daha yeni veya eski cihazlara sahip kullanıcılar için en üst düzeyde esneklik sağlıyor.

DataTraveler Duo, dosyaları dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlar arasında kolayca paylaşmak için hem standart USB Type-A hem de USB Type-C1 bağlantı noktalı çift USB konektörüne sahip.Çift arayüzlü bellek, 32GB ve 64GB kapasiteleriyle ekstra depolama alanı sunan ideal bir USB bellek olarak ön plana çıkıyor. USB 3.2 Gen 1 hızları2 kullanıcılar için belgelere, fotoğraflara, videolara, müziklere ve daha fazlasına kolay erişim ve aktarım olanağı sağlıyor. Çift kayar kapaklar ise kullanılmadıklarında konektörlere koruma sağlıyor.

DT Duo aynı zamanda mobil ihtiyaçları tamamlayan Duo tak-çalıştır sürücü ailesinin en son üyesi;

  • DataTraveler microDuo 3C (DTDUO3C): 100MB / s’ye kadar yüksek okuma hızlarıyla hem standart USB hem de USB Type-C ile çalışan çift arayüzlü flash bellek. En yeni akıllı telefonlar, tabletler, PC’ler ve Mac bilgisayarlar için bol miktarda ekstra depolama sağlayan bellek 128GB’a kadar kapasite seçenekleri sunuyor.
  • DataTraveler microDuo 3.0 G2 (DTDUO3G2): USB OTG’yi (On-The-Go) destekleyen Android akıllı telefonlar ve tabletler için çift arayüzlü mikro-USB ve USB Tip-A. DTDUO3G2, mobil cihazlar ve bilgisayarlar arasında hızlı ve kolay dosya, fotoğraf ve video aktarımları için (128 GB’a kadar) genişletilmiş depolama alanı şeklinde cihazları şarj etmek için kullanılan mikro USB bağlantı noktalarına takılabiliyor.

“DT Duo’nun ailemize eklenmesi, pazarda sayıları hızla artan USB Type-C cihazlarını daha da işlevsel hale getiriyor.” diyen Kingston Flash Grubu Ürün Müdürü Carissa Blegen ikili arayüz ve benzersiz, kaybolması imkansız çift kaydırmalı kapağın sürücüyü sağlam ve şık hale getirdiğinin altını çiziyor.”

32GB’tan 64GB3’a kadar kapasitelerde mevcut olan DT DUO hakkında daha fazla bilgi için kingston.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Kingston’dan Çift Yönlü, Çift Arayüzlü yeni USB Bellek; DataTraveler Duo konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Kingston’dan Çift Yönlü, Çift Arayüzlü yeni USB Bellek; DataTraveler Duo ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Kingston’dan Çift Yönlü, Çift Arayüzlü yeni USB Bellek; DataTraveler Duo ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL Hakkında:

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)
Telefon Kılıfıyla Tarzını Yansıtabilirsin
Telefon Kılıfıyla Tarzını Yansıtabilirsin
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Zümrüt Küpe Modelleri
Zümrüt Küpe Modelleri
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Tek Taş Yüzük Modelleri
Tek Taş Yüzük Modelleri
Çince Türkçe Çeviri
Çince Türkçe Çeviri

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.