yükleniyor...

Kingston CES 2018'de yeni SSD'lerini tanıtacak

Depolama ve bellek teknolojileri üreten Kingston, Ces haftasında yeni SSD modellerini ve şifreli belleklerini tanıtacak.

Depolama, Bellek konusunda son zamanlarda ülkemizde fazlası ile satış yapan Kingston, yeni SSD‘lerini CES 2018 etkinliğinde tanıtacak.

CES 2018 etkinliği hakkında konuşan Kingston pazarlama direktörü Craig Tilmont; “2018 yılında çıkacak yeni Kingston ürünlerini tanıtmak ve Dünya piyasasına çıkarmak için çok heyecanlıyız. CES haftasını kaliteli bir çok ürün ile taçlandıracağız ve kullanıcıların deneyimlerine sunacağız.” dedi.

KİNGSTON CES 2018’DE NELER GÖSTERECEK

  • MacBook modelleri için 7’si bir arada Type C çoklayıcı,
  • Sunucularda kullanılabilecek SSD çözümleri,
  • Düşük maliyetli A1000 m.2 PCIe SSD modeli,
  • Tüketicilerin sürekli kullandığı gömülü bellekler,
  • Yeni şifreli USB bellekler

Kingston CES 2018'de yeni SSD'lerini tanıtacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Kingston CES 2018'de yeni SSD'lerini tanıtacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla