Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Kim Daha İyi: Arda Turan mı, Ertuğrul Sağlam mı? – Özgür Kocaeli Gazetesi bu soruyu kendine özgü bir şekilde tekrar soruyor.

Kim Daha İyi: Arda Turan mı, Ertuğrul Sağlam mı? – Özgür Kocaeli Gazetesi bu soruyu kendine özgü bir şekilde tekrar soruyor.

ABONE OL
21 Ağustos 2023, 23:49:33

Kocaelispor, Eyüp Stadı’nda yapacağı maçta ilk deplasman sınavına çıkıyor. 2 sezon önce bu sahada aldıkları yenilginin ardından 1. Lig’e düşen Kocaelispor, bu sezonun ilk galibiyetini almak için sahada mücadele edecek.

Kadrodaki eksikler nedeniyle ilk hafta zorlanan Kocaelispor, bu akşam daha iyi bir kadroyla sahada olacak. Savunmanın sağında Mehmet’in yerine Oğuz’un görev alacağı düşünülüyor. Savunmanın ortasında ise Yusuf’un yanında yine Yalçın’ın oynayacağı tahmin ediliyor. Sol bekte ise Onur yerine Atila’nın forma giymesi bekleniyor.

Orta sahada Fofana’nın iyi bir maç çıkaramadığı belirtiliyor. Ancak şu an için alternatif bulunmadığı için Fofana’nın 11’de yer alacağı düşünülüyor. 8 numara pozisyonunda ise Yusuf Emre’nin önde olduğu ifade ediliyor. Bu bölgedeki üçüncü ismin ise Amaral olduğu belirtiliyor.

Kanatlarda Caddeias’ın forma giyme garantisi bulunuyor. Diğer kanatta ise Cem ile Barış arasındaki tercih merak ediliyor. İlk tertipte Atabey’in başlayacağı, ikinci yarıda ise Tanque’nin sahaya sürüleceği düşünülüyor.

Rakip Eyüpspor’un ligin favorilerinden biri olduğu belirtiliyor. İçerde 2’de 2 yapma hedefiyle sahaya çıkacak olan Eyüpspor, atak bir oyun sergileyecektir. Ancak yaşlı bir takım olduğu için tempolarının düşük olduğu ifade ediliyor. Bu durum, Kocaelispor için bir avantaj olabilir. Skoru dengeleyebilirlerse son yarım saatte istedikleri sonucu alabilirler. Orta sahaların ise skorda belirleyici olacağı belirtiliyor.

Papermoon Gölcük İY Başkanı Ünal Yazıcı’nın kombine kart sahiplerinin yerlerine oturamadıkları yönündeki şikayetlerine değiniliyor. Koltukların ayrılması nedeniyle yaşanan sıkıntılar önemle vurgulanıyor. Koltukların verilmemesi durumunda suçlu konumuna düşüleceği ve zararın bedelinin ödeneceği ifade ediliyor.

Manisa FK maçında usulsüz seyirci alınmasıyla ilgili cezalandırıldıkları belirtiliyor. İncelemeler sonucunda batı maraton üst tribün 314 bloğa 2000, batı numaralı alt 112 bloğa ise 50 kişinin biletsiz giriş yaptığı tespit edilmiş. Tribünde yeterli özel güvenlik görevlisi bulunmamasının sorun yarattığı ifade ediliyor.

Bu haber içeriğiyle Kocaelispor’un Eyüp Stadı’ndaki maçına odaklanmaktadır. Kadrodaki değişiklikler ve takımın hedefleri konusunda bilgiler verilmektedir. Ayrıca kombine kart sahiplerinin yerlerine oturamadıklarına dair yaşanan sorunlar ve usulsüz seyirci alınmasının cezalandırılması da haberin bir parçasını oluşturmaktadır.

Kaynak (Foto – Haber): https://www.ozgurkocaeli.com.tr/makale/16194386/hayrettin-albayrak/1ligde-zorlu-sinav-arda-turan-mi-ertugrul-saglam-mi
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments