Kasa önü kuyrukları ikas ile son buluyor

Yerli bulut tabanlı mağazacılık otomasyonu ve POS yazılımı ikas, işletmelerin işini kolaylaştırmaya devam ediyor. Cep telefonu ve tabletlere indirilen uygulamayla her an her yerde mağazadaki tüm hareketleri takip eden ikas’ın yeni nitelikleri sayesinde satış sırasında işlemlerin hızlanmasıyla kasa önündeki uzun kuyruklar son buluyor.

Kasa önü kuyrukları ikas ile son buluyor

İşletme sahipleri için mağazalarındaki her hareketi anlık takip edebilmek oldukça mühim. Hangi ürün ne kadar satılmış, stokta ne kadar mal kalmış, kasaya ne kadar nakit girmiş, kasadan ne kadar nakit çıkmış… Yerli bulut tabanlı mağazacılık otomasyonu ve POS yazılımı ikas, tüm bu mühim bilgileri ve oldukca daha fazlasını birkaç dokunuşla cep telefonları ve tabletler üstünden görmenizi sağlıyor. Akıllı cihazlara yüklenen tatbik yardımıyla mağazada meydana gelen her hareket güncel bir halde takip edilebiliyor. Kolay kullanım olanağı sunan fasıla yüzü, donanım yatırımı, kurulum ve senelik bakım tutarı olmamasıyla işletmelerin çok sayıda hastalığına çözüm üreten ikas’ta, bulut tabanlı olması sebebiyle veri kaybı şeklinde sorunlar da yaşanmıyor.

Daha hızlı ve kaliteli hizmetle satın alan memnuniyeti artıyor

İşletmelerin işini kolaylaştıran ikas’ı, yeni özellikleri sayesinde kuaförden ayakkabıcıya, zincir kahve dükkanından hazır giyime çok sayıda alan tarafından rahatlıkla kullanabiliyor. Bu özelliklerden biri de ikas’ın piyasada en yaygın uygulanan POS cihazı ÖKC’ler (ödeme kaydedici aygıt) ile entegre bir halde çalışabilmesi. Bu sayede, ikas’ı kullanan işletmeler, ÖKC cihazlarıyla ikas’ı entegre ederek, satış sırasında işlemleri hızlandırıyor ve kasa kuyruklarının oluşmasını engelleyebiliyor. Aynı zamanda yapılmakta olan satış askıya alınabiliyor, parka alınan alışverişe istenilen zaman devam edilebiliyor. Mesele kasada ödeme esnasında bir ürün almayı unuttuğunu hatırlayan müşteri gidip o ürünü alırken kasiyer sonraki müşteriye geçebiliyor. Böylece işletmeler, müşterilerine oldukca daha hızlı ve kaliteli bir hizmet veriyor ve yüksek alan kişi memnuniyeti sağlayabiliyorlar.

Sınırsız kullanıcı eklenebilen ikas’ta tüm bu hizmetler ayda 99 TL’ye işletmelere sunulmakta.

"Kasa önü kuyrukları ikas ile son buluyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Kasa önü kuyrukları ikas ile son buluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kasa önü kuyrukları ikas ile son buluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları