yükleniyor...

Karsan’ın 12 Metrelik Elektrikli Otobüsü e-ATA Romanya Yolcusu!

Karsan’ın yenilikçi 12 metrelik elektrikli otobüsü, e-ATA modeliyle Romanya yollarında boy gösteriyor. Yüksek performanslı ve çevre dostu e-ATA, şehir içi ulaşımda çözüm sunan bir araç olarak öne çıkıyor. Karsan’ın müşterileri için tasarladığı bu özel otobüs, Romanya’da da ilgi odağı haline gelmiş durumda. Yenilikçi teknolojisi, düşük maliyeti ve yüksek konforuyla e-ATA, hem yolcular hem de işletmeler için cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor. Karsan’ın elektrikli otobüsü e-ATA, Romanya’da da çevreci ve sürdürülebilir ulaşım için ideal bir seçim olmaya devam ediyor.

Karsan’ın 12 Metrelik Elektrikli Otobüsü e-ATA Romanya Yolcusu!

Avrupa’nın ulaşım altyapısının dönüşümünde öncü rol oynayan Karsan, elektrikli ve otonom araçlarıyla büyümeye devam ediyor. Hedef pazarlarından biri olan Romanya’da gerçekleşen 23 adetlik elektrikli araç ihalesini kazanan Karsan, ana pazarlarındaki büyümesini sürdürüyor.

Romanya’daki Karsan Elektrikli Parkı Sene Sonunda 240 Adede Ulaşacak!

  • Karsan, 8 metrelik e-ATAK’ın yanı sıra e-ATA modelinin 12 metrelik boyutunu da Chitila’ya teslim etmeyi hedefliyor.
  • Ihale kapsamında Chitila’ya hızlı ve yavaş olmak üzere toplam 28 adet şarj istasyonu da kurulacak.
  • Chitila şehrinin toplu taşıma sistemi elektrikli dönüşümüne Karsan öncülük edecek.
  • Karsan, Avrupa’nın tercih edilen markalarından biri olarak konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

12 Metrelik e-ATA İçin Bir İlk!

Ihale kapsamında Karsan, 10 adet e-ATAK (8 metre) ve 13 adet e-ATA (12 metre) üretti ve Chitila bölgesinde kullanıma sundu. Bu ihaleyle birlikte e-ATA’nın 12 metrelik boyutu için ilk kez sözleşme imzalanmış oldu. Karsan CEO’su Okan Baş, “e-ATA ve e-ATAK, Avrupa’da başarısını kanıtlamış modellerimiz. 12 metre e-ATA modelimiz geçtiğimiz sene Sustainable Bus Awards’ta şehir içi ulaşım kategorisinde ‘Yılın Otobüsü’ ödülünü kazanmıştı. e-ATAK ise Avrupa’da üst üste iki yıldır pazar liderliğini sürdürüyor” açıklamasında bulundu.

Romanya’daki Karsan Elektrikli Parkımız 240 Araca Ulaşacak!

Karsan CEO’su Okan Baş, Romanya’nın Karsan’ın ana pazarlarından biri olduğunu vurgulayarak, Romanya’da 175 adet Karsan markalı elektrikli araç hizmet verdiğini ve sene sonunda ülkedeki araç parkının 240 adede ulaşacağını belirtti. Bu ihaleyle birlikte farklı pazarlara da giriş yapan Karsan, varlığını güçlendirmeye devam ediyor.

Karsan’ın 12 Metrelik Elektrikli Otobüsü e-ATA Romanya Yolcusu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Karsan’ın 12 Metrelik Elektrikli Otobüsü e-ATA Romanya Yolcusu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru American Horror Story Izle İstanbul Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü dijital platform ne demek too many requests ne demek zyxel modem kurulumu rakı fiyatları nabızdan hamilelik testi demon slayer izle