Yükleniyor ..

Yükleniyor ..

Karışık Emoji Düzeni WhatsApp İle Çözüldü!

9 ay önce 70 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
Karışık Emoji Düzeni WhatsApp İle Çözüldü!

Büyük bir emoji listesinde istediğiniz emojiyi aramaya son verecek bir güncelleme geliyor. WhatsApp emoji sorununu çözmeye hazırlanıyor.

Büyük bir emoji listesinde istediğiniz emojiyi aramaya son verecek bir güncelleme geliyor. WhatsApp emoji sorununu çözmeye hazırlanıyor. Günlük hayatta mesajlaşma konusunda yazıdan çok emojilerle derdimizi anlatabiliyoruz. Birçok durum için oluşturulan emojileri arayarak bulmak ise bazen uzun zamanlar alabiliyor ya da istediğimiz emojiyi gözümden kaçırabiliyoruz. Bu da hızlı iletişimin önünü kesiyor. Milyarlarca insan tarafından kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp bu zorluk karşısında bir çözüm üretmeye hazırlanıyor. Yayınlanan son beta sürümünde emoji sayfalarında istediğiniz emojiyi kelimeyle aratarak bulma özelliğini getirdi. Bundan böyle istediğiniz emojiyi istdiğiniz an rahatça bulabileceksiniz. Ancak normal sürümü için yayınlanmasına biraz daha zaman gerekiyor. Yayınlanan görsellerde "el", "telefon" gibi kelime aramalarıyla istenen emoji seçeneklerini size sunuyor. Güncellemenin normal versiyonunun tam olarak ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.
Etiketler: whatsapp
Paylaş Paylaş
Yazar
Furkan YURDAKUL

Teknoloji'yi seven sayan bir kişi :)

Yorumlar


ÖNEMLİ: "Karışık Emoji Düzeni WhatsApp İle Çözüldü!" başlığı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, önerileri yorum bölümünden sorabilirsiniz. "Karışık Emoji Düzeni WhatsApp İle Çözüldü!" ile alakalı tüm yorumlarınız bizler için çok önemlidir ve sizlere değer verdiğimizden her yorumunuza cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Technosfer ekibi olarak sizlerin daha iyi bilgiler alabilmeniz çalışıyoruz.

Hiç yorum bulunmamakta.