HTC Aero’da Bulunacak İlemci

  • 26 Haziran 2015
  • 1.152 kez görüntülendi.
HTC Aero’da Bulunacak İlemci

Tayvanlı teknoloji markası olan HTC , One M7 ve M8 modelleriyle yakaladığı başarının ardından geçtiğimiz aylarda çıkardığı One M9 modeliyle eleştirilerin odağı haline geldi. Her ne kadar bu eleştrilerden bir nebzede olsa kurtulmak için One M9+ ve E9+ modellerini çıkardıysa da değişen hiçbir şey olmadı.

HTC-One-M9-

 

HTC bu kötü görüntüden kurtulmak için Aero adında yeni bir model geliştirme kararı aldı. Tekrar eski başarılarını yakalamak isteyen HTC 14 ve 16 nm mimarisi ile üretilecek Snapdragon 820’den gücünü alacak. One M9’da en çok şikayet edilen bölüm telefondaki aşırı ısınmaydı. HTC bu modeliyle ısınmayı azaltmak ve kullanıcıların beğenebileceği daha performanslı bir cihaz ortaya sunmak amacında.

Tasarımcısının değişmesiyle birlikte tasarımda da değişiklik yapılacağı düşünülüyor. Türkiye fiyatı baz alındığında fiyat politikasında da bir düşüş gözlenirse düşünülen başarı elde edilebileceğe benziyor.

Bakalım HTC bu düşüncesiyle yeniden eski günlerine dönebilecek mi ?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mert Büyük dedi ki:

    HTC gerçekten kaliteli bir üretici . Özellikle M7deki başarısını burda iyi bir fiyat ve çerçevelerin daralması , kameranın amiral gemisi ayarında olmasıyla başarıya ulaşacaktır.

BİR YORUM YAZ