yükleniyor...

İstanbul Gençlik Festivali Başlıyor

İstanbul Gençlik Festivali ; teknoloji, bilim, sanat , kültür ve birçok alanda etkinlik düzenlenen eğlenceli bir festival. 4-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında olacaktır . Yenikapı Meydanı’nda düzenlenecek olan bu etkinlik kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Spor, sanat, kültür, teknoloji yani kısacası her alandan etkinliğin düzenlendiği olan İstanbul Gençlik Festivali ,4-7 Mayıs tarihleri arasında Yenikapı Meydanı’nda olacak. Bu festivalin detaylarına bir göz atalım .

4-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yenikapı Meydanı Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek olan İstanbul Gençlik Festivali bu yıl yaklaşık 300 bin genci ağırlayacak. Festival ülkemizde gelişim göstermeye başlayan ve dünyanın gelecekteki en önemli iş alanlarından biri olması beklenen, robotik çalışmaları hakkında katılımcıların deneyimleyebileceği ve bilgi sahibi olabileceği bir alana da ev sahipliği yapacak .

Türkiye’nin gençlere yönelik en kapsamlı festivali olarak nitelendirilen İstanbul Gençlik Festivali; futboldan sanata, filmden, spora herkesin kendinden bir şeyler bulabildiği tek festival. Festival kapsamında ortaokul, lise üniversite öğrencileri ve yeni mezunlara yönelik birçok etkinlik yer alırken bir araya gelen gençler kendilerini bekleyen teknolojik birçok aktiviteyle keyifli vakit geçirme şansı yakalayacak.

İstanbul Gençlik Festivali ayrıca sivil toplum kuruluşları, üniversiteler, dergiler, bağımsız yayın kuruluşları ,öğrenci platformları, iş-kariyer, kamu ve spor kurumları, geleneksel sanatlar ve el sanatları alanlarında faaliyet gösteren 300 katılımcıyla, İstanbul’da 300 bin gence özel hazırlanan hem eğlendirici hem de öğretici en büyük etkinlik olacak.

 

 

İstanbul Gençlik Festivali Başlıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İstanbul Gençlik Festivali Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla