yükleniyor...

Issız Eş Anlamlısı

Issız Eş Anlamlısı, Issız Nedir Issız kelimesi insanlar için yalnız olan kimseye verilen addır. Yani kimsesi olmayan yalnız olan insana ıssız denir. Aynı zamanda yerler için daha çok kullanılan ıssız kelimesi başı boş, sessiz, kimsenin olmadığı yerlere verilen adtır.Burdan yola çıkacak olursak ıssız kelimesinin eş anlamlısı olarak sayacağımız kelimeler şunlar olacaktır; yalnız, kimsesi olmayan, sessiz kelimeleri ıssız kelimesinin eş anlamlısı olacaktır.Issız kelimesini cümle içinde kullanacak olursak; ” Issız adamı izledin mi? Nasıl yalnız hissediyor kendini adam. Gözlerim doldu izleyince.” örneğini verebiliriz.Sizde ıssız kelimesi ile bilgi vererek sitemizde katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızla burda eksik olan bilgileri tamamlayarak insanlara doğru bilginin ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Issız Eş Anlamlısı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Issız Eş Anlamlısı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla