yükleniyor...

Isıdan Yıpranan Saçlarınız İçin Doğal Ve Sağlıklı Bir Yöntem: Sütle Saç Düzleştirme

Saç düzleştirme uğruna kuaförlere verilen paralar, yüksek ısılar sonucu saçlarınızın maruz kaldığı yıpranmalar olmadan saçlarınızı sağlıklı bir şekilde düzleştirebilirsinizSütle saç düzleştirme saçlarının dalgasından ve düzeltmek için çekilen fönlerden bıkan kadınların keşfi olsa gerek. Sütün en doğal bakım ürünü olmasının yanı sıra hazırlanan süt maskesinin saçları uzun vadede düzleştirdiği de doğrudur. Bu maske ile hem saçlarınızı besleyecek hem de sütle saçlarınızı düzleştireceksiniz.Ancak süt maskesi tarifine geçmeden önce birkaç küçük uyarıda bulunmak isteriz. Saçlarınız çok kıvırcıksa bu maskenin saçlarınızı düzleştirme konusunda çok faydalı olacağını söyleyemeyiz. Ancak dalgalı saçlarda işe yarayacaktır.Aynı zamanda alerjik bir reaksiyon göstermemeniz için öncelikle bir uzamana danışmanızı tavsiye ederiz.

Malzemeler

* Püskürtmek için spreyli şişe *1 su bardağının çeyreği kadar süt *İnce uçlu tarak *1 çay kaşığı bal *1 muz

Hazırlanışı

Spreyli şişenin içine sütünüzü koyun. Üzerine balı ekleyin.Bir kabın içinde muzu da iyice püre haline getirdikten sonra onu da şişenin içine ekleyin.Meyveler hem besleyici bir etki sağlayacak hem de güzel kokmasını sağlayacak.  Bu nedenle muz yerine kokusunun hoşunuza gittiği çilek gibi bir meyve de kullanabilirsiniz.Saçınızı taradıktan sonra şişeyi çalkalayıp karışımı her yerine gelecek şekilde püskürtün. Özellikle saç diplerinizi iyice ıslatın.Daha sonra saçlarınıza biraz parmak uçlarınızla masaj yapın ve artından tekrar tarayın.20 dakika kadar maskeyi saçınızda bekletin.20 dakika sonrasında her zamanki gibi saçınızı yıkayın. Protein dolu bu maskeyi haftada bir yapabilirsiniz.

Isıdan Yıpranan Saçlarınız İçin Doğal Ve Sağlıklı Bir Yöntem: Sütle Saç Düzleştirme konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Isıdan Yıpranan Saçlarınız İçin Doğal Ve Sağlıklı Bir Yöntem: Sütle Saç Düzleştirme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla