iPhone’lara Ekranım güvende Paketi

Vodafone, bugüne kadarki en çağdaş iPhone modelleri olan iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR akıllı cihazları satışa sundu.

iPhone’lara Ekranım güvende Paketi

IPhone’un son yeniliklerinden yararlanmayı arzulayan Vodafone müşterileri, yeni iPhone zeki telefonlara “Vodafone Ekranım Güvende Paketi” hediyesiyle birlikte sahip olabiliyor. Bu paket yardımıyla, iPhone’un şimdiye kadarki en büyük ekranlı yeni modelleri ekran kırılmalarına karşı Vodafone güvencesiyle korunuyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamada, “Vodafone Türkiye şekilde, dijital bağlantılı hayatı insanlar için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Apple’ın yeni ürünleri iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR’ı da bütün Türkiye’de müşterilerimize Vodafone ayrıcalıklarıyla sunuyoruz. Vodafone’lular, yeni iPhone’lara satın alan gereksinimleri doğrultusunda geliştirdiğimiz ‘Ekranım Güvende’ paketi hediyesiyle beraber sahip olabiliyor. IPhone’un benzersiz teknolojisinin Vodafone Red ayrıcalıklarıyla birleştiğinde tüketicilerimizin dijital deneyimini eşi olmayan kılacağına inanıyoruz. Vodafone Türkiye şekilde, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ürün ve servisler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Şimdiye kadarki en modern iPhone’lar olan iPhone Xs ve iPhone Xs Max, 5.8 inç ve altı.5 inç etkisi altına alan Süper Retina ekranlarıyla Apple’ın parlak zeka telefonların geleceğine yönelik vizyonunu yepyeni bir seviyeye taşıdı. Çığır açan fotoğraf ve video özelliklerine haiz daha süratli ve gelişmiş bir çift kamera sistemi, bir zeki telefondaki ilk 7 nanometre çip olan A12 Bionic çip ile yeni kuşak Neural Engine, daha süratli Face ID, daha geniş stereo ses sistemi, daha çok pil ömrü, suya ve sıçramalara dayanıklılık, şimdiye kadar bir zeki telefonda kullanılan en sağlam cam ile yeni iPhone’lar gümüş ve uzay grisi renk seçeneklerinin yanı sıra, altın rengi ve çok hususi bir paslanmaz çelik şeritle birlikte Gigabit sınıfı LTE ile daha yüksek indirme hızı sunuyor. iPhone Xs Max; videolar, filmler ve oyunlar için 3 milyondan fazla pikselle daha etkileyici bir tecrübe yaşatırken bugüne dek bir iPhone’da yer edinen en büyük monitörü sunuyor.

IPhone XR ise iPhone Xs’in çığır açan teknolojilerini içinde barındırıyor. Tamamen ekrandan oluşan ve bir akıllı telefonda bulunan en gelişmiş LCD’ye sahip cam ve alüminyum tasarımdan meydana gelen, 6.1 inç Liquid Retina ekranlı iPhone XR geniş renk desteği ve True Tone yardımıyla daha organik bir görüntüleme deneyimi yaşatıyor.

IPhone XR şimdiye kadar bir parlak zeka telefonda kullanılan en zeki ve en güçlü çip olan A12 Bionic, fotoğrafçılıktan artırılmış gerçekliğe kadar her alanda gelişmiş suni öğrenmeyi destekleyen yeni kuşak Neural Engine, True Depth kamera sistemi, daha hızlı Face ID ve tek bir kamera lensi kullanarak etkisi altına alan portreler çeken modern bir kamera sistemi, tüm gün devam eden uzun pil ömrü ve beyaz, siyah, mavi, sarı, mercan ve (PRODUCT)REDolmak üzere altı yeni renk seçeneği sunuyor. IPhone XR suya ve sıçramalara dayanıklı, IP67 derecesine haiz yeni tasarımı ile kahve, çay ve soğuk içeceklerle her gün yaşanabilecek dökülmelere karşı koruma sağlıyor.

"iPhone’lara Ekranım güvende Paketi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone’lara Ekranım güvende Paketi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone’lara Ekranım güvende Paketi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları