yükleniyor...

iPhone'da Iris Tarayıcı Sesleri !

İlk başta Microsoft Lumia 950 ile beraber gündeme gelen fakat Samsung Note 7 ile beraber popülerliğe ulaşan Iris tarayıcı Apple tarafında da gündemde. Son gelen haberlere göre seneye çıkacak 10. Yıl versiyonunda Iris tarayıcısını büyük ihtimalle göreceğiz. Detaylara bir göz atalım.

Samsung’un Iris tarayıcı adımından sonra Apple’ın da gündeminde bu konu. Özellikle Samsung’un orta segment telefonlarda kullanacağının sinyallerini vermesi sonrası artık parmak izinin yerini almasına kesin gözüyle bakılıyor iris tarayıcısına.

IMG_1611

Digitimes’ın üreticilerden elde ettiği bilgilere göre iPhone’un 10.Yıl versiyonunda iris tarayıcı olacak. Xintec firmasının iris tarayıcısı için seri üretim yapacağı söylenirken , farklı özelliklere de sahip olacağı belirtiliyor iPhone 10.Yıl versiyonunun.

Touch Id’nin ekranla bütünleşik yapıda geleceği söylenirken , şuanda 10. Yıl versiyonunun değil tüm gözlerin 6 gün sonra tanıtılacak iPhone 7’de olduğunu söyleyebiliriz.

7 Eylül’de bakalım nasıl bir iPhone 7 bekliyor bizi..

Mert Büyük / TECHNOSFER

 

iPhone'da Iris Tarayıcı Sesleri ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone'da Iris Tarayıcı Sesleri ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Noterler Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü too many requests ne demek yapılacaklar listesi uygulama zyxel modem kurulumu mastika rakı fiyatı