iPhone XS için YouTube HDR Desteği Geldi !

iPhone XS için YouTube HDR Desteği Geldi !

Google, yeni iPhone XS ve iPhone XS Max için Youtube’a HDR desteğini kazandırdı ve yeni alan kullanıcıları memnun etti . Detaylar haberimizde

iPhone Xs ve Xs Max çıktığından itibaren kullanıcılar yüksek kalitedeki videoları açamadıklarını belirttiler. O günlerde HDR desteği olmayan YouTube’un bu özelliği eklemesi çok da uzun sürmedi. Youtube ayrıca geçtiğimiz ay en iyi tecrübeyi hangi telefonda alacağımız hakkında bilgi veren “Üst Düzey Cihaz” programı duyurmuştu. Fakat bu cihazlar şuanlık sadece Android platformu için geçerli . iPhone’lar üst düzey cihaz sınıfına girmek için VP9 kodeği hariç bütün gereksinimleri karşılamakta.

Kodek ayrıca yüksek çözünürlükteki videolar için düşük bant genişliği gerektiriyor fakat Apple bunu iOS, macOS ve tvOS için yapmış değil. Bu nedenden dolayı da 4K destekleyen Apple cihazlarında bile en fazla 1080P çözünürlük görüntü sunuluyor.

 

 

"iPhone XS için YouTube HDR Desteği Geldi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone XS için YouTube HDR Desteği Geldi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone XS için YouTube HDR Desteği Geldi ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Mert Büyük
Mert Büyük
Teknoloji hayatın güzel bir heyecanı .
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları