yükleniyor...

iPhone X Videosu İşinden Etti!

iPhone X sızıntı videosundan dolayı Apple çalışanı işinden kovuldu.

Apple’ın 10. yıla özel olarak çıkardığı iPHone X’i Apple’da çalışan babası sayesinde görüntülerini sızdırmayı başaran kız gündeme oturmuştu. Apple o görüntülerin sızdırılmasına sebep olan o çalışanını kovdu.

Her akıllı telefonda olduğu gibi iPhone X’te de birçok sızıntı görseli ve videosu yayınlanmıştı. Apple’ın Cupertino kampüsünde çalışan bir kişinin kızı tarafından çekilen sızıntı videosu çalışanın işine son verilmesine sebep oldu. YouTube’da vloger olan Brooke Peterson tarafından kayda alınan videonun Apple izniyle çekildiği düşünülüyordu. Ancak araştırmalar sonucunda videoyu çeken kızın babasının Apple’da yalnızca bir çalışan olduğu ortaya çıktı ve videonun yayınlanmasından kısa bir süre sonra Apple çalışanı kovuldu.

Brooke Peterson tarafından bir başka video içeriğinde babasının yaşanan bu üzücü olaydan dolayı işten kovulduğu anlatılıyor. Apple kampüsü içerisinde herhangi bir video kaydının yasak olduğu bilinen bir durum olmasına rağmen çalışanın kızının bu kuralı ihlal etmesi babasının işinden olmasına göz göre göre davetiye çıkardığı oldukça aşikar bir durum.

Apple tarafından uyarı gelmesinin ardından videonun hemen silinmesine rağmen çalışanın işinden kovulması biraz sert bir davranış olmuş.

iPhone X Videosu İşinden Etti! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone X Videosu İşinden Etti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla