yükleniyor...

iPhone X Türkiye Fiyatı Açıklandı

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone X, Türkiye piyasasına girmeye hazırlanıyor. iPhone X’in fiyatı açıklanırken, alacak kişiler cüzdanlarını düşünmeye başladı bile.

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan iPhone X’in Türkiye fiyatı da belli oldu. Apple tanıtımda iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini de tanıtmıştı.

iPhone X’in detaylı teknik özellikleri için tıklayın.

TÜRKİYE FİYATI AÇIKLANDI

Apple Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre iPhone X’in fiyatı;

64 GB depolama alanına sahip cihaz: 6.099₺(TL), 256GB depolama alanına sahip cihaz: 6.899₺(TL) etiket fiyatı ile satılacak.

iPhone X’in satış rakamları açıklanır açıklanmaz diğer ülkeler ile fiyatını kıyasladığımızda Türkiye’de satılan iPhone X en pahalısı oluyor.

O zaman hazır mı böbrekler? 🙂

iPhone X Türkiye Fiyatı Açıklandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone X Türkiye Fiyatı Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Nöbetçi Noterler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? yapılacaklar listesi uygulama subdomain mi klasör mü rakı fiyatları Market Fiyatları nabızdan hamilelik testi 2006 kaç yaşında