yükleniyor...

iPhone X Ön Sipariş Ürünleri Çabucak Tükendi!

Eylül ayında yapılan Apple lansmanı ardından oldukça merak edilen iPhone X bugün ön siparişe sunuldu.

Apple’ın yeni gözdesi iPhone X bilindiği gibi bugün ön siparişe sunuldu ve o ürünler dakikalar içerisinde bitirildi.

Eylül ayında yapılan lansman ile tanıtılan Apple’ın yeni amiral gemisi çerçevesiz akıllı telefonu iPhone X bugün internet üzerinden ön satışa çıkarıldı. Apple severler ürüne öyle bir ilgi gösterdiler ki dakikalar içerisinde ön siparişteki ürünler son buldu.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan iPhone X ürünlerinin üretiminin yavaş olduğu konusundaki haberlerden midir bilinmez ancak Apple çok kısa zamanda büyük bir kâr elde etti.

Bu zamana kadar satılan en pahalı iPhone ürünü ünvanına sahip olan iPhone X’in 64 GB hafızalı seçeneği 999$ olarak belirlenirken 256 GB’lık seçeneği ise 1140$ satış fiyatına sahip.

3 Kasım 2017 tarihinden itibaren Apple Store satış mağazalarında boy gösterecek olan iPhone X modelini satın almak isteyen Apple severlerin bu tarihi beklemeleri gerekiyor.

iPhone X modelini ön sipariş ile satın alanan müşterilerin en az 2-3 hafta ürünleri teslim almak için beklemeleri yönünde Apple tarafından bilgilendirme mesajı yollandığı söyleniyor. Teslimat için bu kadar uzun süre verilmesinde ki en önemli sebep cihaz içerisinde kullanılan en yeni teknoloji olan 3D True Depth gibi bir özelliğin bulunması.

iPhone X Ön Sipariş Ürünleri Çabucak Tükendi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone X Ön Sipariş Ürünleri Çabucak Tükendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla