yükleniyor...

iPhone X Bildirim Gizleme Özelliği

Face ID teknolojisini hayata geçiren Apple, iPhone X modellerinde bildirim gizleme özelliği sunuyor.

Eylül ayında gerçekleştirilen Apple lansmanında tanıtılan yeni amiral gemisi iPhone X’in satışa çıkarılmasına az bir zaman kaldı. 27 Ekim’de ön siparişe sunulacak olan akıllı telefonun her geçen yeni bir özelliği de gün yüzüne çıkıyor. iPhone X’in ortaya çıkan yeni özelliği gelen bildirimleri gizleyecek.

Ülkemizde birçok insan tarafından merak edilen iPhone X satış fiyatı ne olacak sorusunun yanıtı dün itibariyle ortaya çıktı. 27 Ekim tarihinden itibarenden ön satışa çıkarılacak olan cihaz 3 Kasım’dan itibaren resmi olarak satışa sunulacak. 

Çok farklı bir tasarımla karşımıza çıkan yeni amiral gemisi iPhone X çerçevesiz ekran özelliği ile ilgi odağı olmayı çoktan başardı. 10. yılına özel olarak OLED ekrana ve Face ID teknolojisine sahip olan akıllı telefon, lansmanda bahsedilmeyen bir özelliği ile gündeme geldi.

Phone Arena tarafından ortaya atılan habere göre Face ID sayesinde cihazınıza gelen bildirimleri gizleme özelliğine sahip olacaksınız.

iPhone X sahibi olan kullanıcılar Face ID ile cihaz sahibi dışında bir kimse gelen bildirimleri okuyamıyor. Cihazınıza yeni bir geldiği esnada eğer cihaz sahibinin yüzü algılanmazsa gelen bildirimin gizlendiği yönünde iddialar var.

Face ID teknolojisinin yalnızca cihazın kilit ekranında kullanılmadığı, güvenliği sağlamak amacıyla aynı zamanda gelen bildirimlerde iOS yazılım sistemi ile entegre bir şekilde çalıştığını bize gösteriyor. Face ID’nin bu şekilde yer alması bir çok Apple kullanıcısı tarafından oldukça iyi karşılanacağı aşikâr.

iPhone X Bildirim Gizleme Özelliği konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone X Bildirim Gizleme Özelliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı American Horror Story Izle Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü gta 6 sistem gereksinimleri