yükleniyor...

iPhone X Batarya ve RAM Kapasitesi Belli Oldu!

12 Eylül tarihinde Apple lansmanının sürpriz üyesi olan iPhone X’in  tüm özellikleri henüz açıklanmadı. Çin’den sızdırılan detaylara göre cihazda 3 GB RAM ve 2716 mAh batarya kapasitesi bulunacak.

12 Eylül tarihinde Apple lansmanının sürpriz üyesi olan iPhone X’in  tüm özellikleri henüz açıklanmadı.Çin’den sızdıralan bazı bilgiler dahilinde cihazın batarya ve RAM kapasiteleri belli oldu.

Apple’ın merakla beklenen amiral gemisi iPhone X daha mağazalarda yerini almadan oldukça konuşulmaya başlandı. Sahip olduğu fiyat etiketi ile teknoloji severleri oldukça hüsrana uğratan iPhone X bir çok özelliğini de duyurmadan yoluna devam etmek istedi. Ancak bu yürüyüşü bozan hamle Çin’den geldi.

3 Kasım 2017 tarihinden itibaren Apple Store ve anlaşmalı mağazalarda satışa çıkacak olan iPhone X sahip olduğu yeni ekran teknolojisi ve güçlü işlemcisiyle birlikte performans konusunda rakiplerini geride bırakmaya hazırlanıyor.

Sahip olduğu 5.8 inçlik büyük ve parlak bir ekranı ile oldukça enerji gereksinimini de doğuruyor. Apple tarafından yeni geliştirilen A11 Bionic işlemci ile güç tüketimi konusunda oldukça iyi iyileştirmelerin yapıldığı iddia edilse de uzmanlar aynı görüşte değil.

Bu sabah Çin kaynaklı yaşanan sızıntılara göre yeni iPhone X 2716 mAh batarya boyutu ve 3 GB RAM kapasitesine sahip olacağı belirtildi.

iphone x batarya ve ram kapasitesi belli oldu

27 Ekim tarihinde ön siparişe sunulacak olan cihazın raflardaki yerini 3 Kasım’dan itibaren alması bekleniyor. 2018 yılının ilk aylarından itibaren Türkiye’de yerini alması beklenen cihazın yaklaşık fiyatı ülkemizde 6000 TL olacak.

iPhone X Batarya ve RAM Kapasitesi Belli Oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone X Batarya ve RAM Kapasitesi Belli Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.