SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
567
210 0

iPhone SE Bataryası Beklentileri Atı !

iPhone SE Bataryası Beklentileri Atı !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

WSJ tarafından yapılan testler , diğer telefonlarla da aynı şekilde yapıldı ve ilginç bir şekilde 3 telefondan en iyisi şarj bakımından iPhone SE çıktı. Gelin bu ilginç bir habere hep birlikte göz atalım ..

iPhone-SEnin-pili-kullanim-surelerinde-iPhone-6S-ve-Galaxy-S7den-ustun83461_1

Bu karşılaştırmada iPhone 6S , Samsung S7 ve en yeni iPhone olan SE arasında olmuş. Normalde her iki telefondan da küçük hacimli bataryaya sahip olan SE rakiplerine resmen fark atmış diyebiliriz. Bu noktada da en önemli etkenlerden birisi tabiki yazılım. Ve ayrıca 4inç olması, çözünürlük bakımından da 640p olması batarya noktasında bu telefonun en büyük avantajlarından biri.

WSJ

Sonuçların çoğu da iPhone SE‘ye güç veren enerji tasarruflu A9 çiple ilgili. Bu duruma iPhone SE veiPhone 5S arasındaki pil ömrü karşılaştırması iyi bir örnek olarak gösterilebilir. Her iki cihaz da aynı boyutta ekrana sahip ancak A9 çipin 5S’teki A7‘den daha fazla enerji verimliliği sunması. Bu noktada demekki iyi bir optimizasyon sağlamış Apple.

Sizce iPhone SE tutar mı ?

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" iPhone SE Bataryası Beklentileri Atı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone SE Bataryası Beklentileri Atı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda iPhone SE Bataryası Beklentileri Atı ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.