yükleniyor...

iPhone SE Bataryası Beklentileri Atı !

WSJ tarafından yapılan testler , diğer telefonlarla da aynı şekilde yapıldı ve ilginç bir şekilde 3 telefondan en iyisi şarj bakımından iPhone SE çıktı. Gelin bu ilginç bir habere hep birlikte göz atalım ..

iPhone-SEnin-pili-kullanim-surelerinde-iPhone-6S-ve-Galaxy-S7den-ustun83461_1

Bu karşılaştırmada iPhone 6S , Samsung S7 ve en yeni iPhone olan SE arasında olmuş. Normalde her iki telefondan da küçük hacimli bataryaya sahip olan SE rakiplerine resmen fark atmış diyebiliriz. Bu noktada da en önemli etkenlerden birisi tabiki yazılım. Ve ayrıca 4inç olması, çözünürlük bakımından da 640p olması batarya noktasında bu telefonun en büyük avantajlarından biri.

WSJ

Sonuçların çoğu da iPhone SE‘ye güç veren enerji tasarruflu A9 çiple ilgili. Bu duruma iPhone SE veiPhone 5S arasındaki pil ömrü karşılaştırması iyi bir örnek olarak gösterilebilir. Her iki cihaz da aynı boyutta ekrana sahip ancak A9 çipin 5S’teki A7‘den daha fazla enerji verimliliği sunması. Bu noktada demekki iyi bir optimizasyon sağlamış Apple.

Sizce iPhone SE tutar mı ?

iPhone SE Bataryası Beklentileri Atı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone SE Bataryası Beklentileri Atı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Isparta Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz dijital platform ne demek too many requests ne demek gl hf ne demek nick oluşturucu 2006 kaç yaşında