iPhone, bir kızın hayatına mal oldu

Teknolojinin bilinçsiz kullanılması zaman zaman şahısların hayatlarına mal olabiliyor.

iPhone, bir kızın hayatına mal oldu

Buna bir dönem garip şekillerde Selfie çekilmek isteyenleri örnek gösterebiliriz. Uçurumdan uçanlar, tren çarpanlar ve kafasına yanlışlıkla silah sıkanlar derken birçok genç hayatını yitirmişti. Şimdi de bu olayların bir gibi maalesef ki Rusya‘da yaşandı.

Aktarılan bilgilere nazaran; Rusya’da yaşan 15 yaşındaki bir genç kız, duş almak için banyoya girmiş. Şarjda olan iPhone marka telefonunun suya düşmesinin ardından elektrik akımına kapılan Rus kız, bu talihsiz olayla maalesef ki hayatını kaybetmiş.

Kısa vakit önce Russian Youth Pankration Championship şampiyonu olan Irina Rybnikova‘nın bu talihsiz ölümü yakın çevresini ve ailesini derinden etiklemiş. Umarız bu tip vakalar bir defa daha yaşanmaz.

Biz yeniden de uyaralım. Su ile uğraşıyorsanız, telefon dahil olmak suretiyle hiç bir teknoloji ürünü bilhassa prize takılıysa kullanmayın. En ufak bir vakada elektrik akımına kapılıp, hayatınızdan olabilirsiniz.

"iPhone, bir kızın hayatına mal oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone, bir kızın hayatına mal oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone, bir kızın hayatına mal oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: , ,
Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları