yükleniyor...

iPhone 8'in Çıkışı Ertelenebilir !

Deutsche Bank’ın son belgelerine göre iPhone 8’in raflarda yer alması biraz daha gecikebilir. Peki bu gecikme iddiasının sebebi ne ? Detaylara göz atalım .

Sürekli sızıntılarla gündeme gelen ve yılın en çok beklenilen telefonu olan iPhone 8 için ilginç bir iddia ortaya atıldı . Deutsche Bank‘ın sızdırdığı bir bilgiye göre iPhone 8 üretim sıkıntılarından dolayı önümüzdeki sene piyasaya çıkabilir. Özellikle 10.yılı nedeniyle tasarım tarafında bambaşka bir şekilde gelmesi beklenen telefonun lansmanı Eylül ayında yapılıp raflarda yerini alması 2018 yılını bulabilir. Yani birnevi Apple Watch gibi olabilir.

Bu sızıntılarda yer alan bilgilere göre OLED ekran, Virtual Reality olarak isimlendirilen arttırılmış gerçeklik desteği ve kablosuz şarj özellikleri ile gelmesi tahmin edilen telefon teknik sorunlardan ötürü maalesef işler istediği gibi gitmiyor ve parça tedariğinin Eylül ayına yetişememesi söz konusu.

Aslında bu iddia ilk iddia sayılmaz çünkü Bloomberg ile Mac Otakara’nın iddialarıda 1-2 ay bu telefonun gecikebileceğini söylüyordu. Tabi bu iddialar gerçeği yansıtıyor mu bunu Eylül ayında öğreneceğiz fakat iddianın geldiği yerler genellikle doğru iddiaları yansıtan yerler olduğu için ihtimaller dahilinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

iPhone 8'in Çıkışı Ertelenebilir ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone 8'in Çıkışı Ertelenebilir ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla