SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1202
445 0

iPhone 8'in Çıkışı Ertelenebilir !

iPhone 8'in Çıkışı Ertelenebilir !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Deutsche Bank’ın son belgelerine göre iPhone 8’in raflarda yer alması biraz daha gecikebilir. Peki bu gecikme iddiasının sebebi ne ? Detaylara göz atalım .

Sürekli sızıntılarla gündeme gelen ve yılın en çok beklenilen telefonu olan iPhone 8 için ilginç bir iddia ortaya atıldı . Deutsche Bank‘ın sızdırdığı bir bilgiye göre iPhone 8 üretim sıkıntılarından dolayı önümüzdeki sene piyasaya çıkabilir. Özellikle 10.yılı nedeniyle tasarım tarafında bambaşka bir şekilde gelmesi beklenen telefonun lansmanı Eylül ayında yapılıp raflarda yerini alması 2018 yılını bulabilir. Yani birnevi Apple Watch gibi olabilir.

Bu sızıntılarda yer alan bilgilere göre OLED ekran, Virtual Reality olarak isimlendirilen arttırılmış gerçeklik desteği ve kablosuz şarj özellikleri ile gelmesi tahmin edilen telefon teknik sorunlardan ötürü maalesef işler istediği gibi gitmiyor ve parça tedariğinin Eylül ayına yetişememesi söz konusu.

Aslında bu iddia ilk iddia sayılmaz çünkü Bloomberg ile Mac Otakara’nın iddialarıda 1-2 ay bu telefonun gecikebileceğini söylüyordu. Tabi bu iddialar gerçeği yansıtıyor mu bunu Eylül ayında öğreneceğiz fakat iddianın geldiği yerler genellikle doğru iddiaları yansıtan yerler olduğu için ihtimaller dahilinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" iPhone 8'in Çıkışı Ertelenebilir ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone 8'in Çıkışı Ertelenebilir ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda iPhone 8'in Çıkışı Ertelenebilir ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.