SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
726
269 0

İPhone 8'in Arka Paneli Sızdırıldı!

İPhone 8'in Arka Paneli Sızdırıldı!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Bu yılın üçüncü çeyreğinde çıkması beklenen iPhone 8 modeli için sızıntılar sürmeye devam ediyor. 10. yıla özel kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan bir iPhone 8 modeli göreceğiz.

Tanıtılmasına daha birkaç ay olmasına rağmen şimdiden heyecanla beklenen iPhone 8 hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. 10’uncu yıla özel bir tasarım için yoğun çaba sarf eden Apple’ın, yeni tasarım anlayışıyla  kullanıcıların isteklerini dinlediğini görmek mümkün. Peki sızdırılan yeni görsellerde nasıl bir anlayış izlenmiş?

Geçtiğimiz yıl iPhone 7 ile birlikte tasarımsal anlamda yalnızca farklı renk seçenekleriyle yenilik sunan Apple, bu yılın 10. yıl olması nedeniyle çıkaracağı özel sürümde tasarım anlayışını da değiştirme kararı aldı. İPhone 6, 6s ve 7 modellerindeki alimünyum kasa anlayışından vazgeçmeyecek olan Apple, oval hat tasarımını bir kenara bırakarak, kullanıcıların da yıllardır özlem duyduğu iPhone 5s ve SE cihazlarında kullandığı tasarım anlayışına benzer bir çizgiyle devam etme kararı almış gibi duruyor.

YENİ İPHONE NASIL BİR TASARIMA SAHİP OLACAK?

Peki tamamen alüminyumdan oluşan bu kasa nasıl bir tasarıma sahip olacak? Paylaşılan görsele bakılacak olursa, Touch ID butonunun kaldırılmasına kesin gözüyle bakılırken, cihazda yer alacak parmak izi okuyucusu, Apple logosunun altına konumlandırılmış. Bununla birlikte artık çoğu akıllı telefonda görmeye alışık olduğumuz çift kamera sistemine de yer verecek olan Apple, bu düşüncesini cihazda yansıtmış. Ancak genellikle yatay konumda bulundurulan bu kameralar iPhone 8’de dikey olarak yerleştirilmiş vaziyette. LED flaş ise kameranın altına konumlandırılmış.

Bu yıl özel seri olmasından kaynaklı Apple’ın herhangi bir hata istememesi nedeniyle cihazın Eylül ayında tanıtılmayacağı kesin gibi duruyor. Her ne kadar biraz daha bekleyeceksek de umuyoruz ki Apple bu beklentileri karşılar.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" İPhone 8'in Arka Paneli Sızdırıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İPhone 8'in Arka Paneli Sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda İPhone 8'in Arka Paneli Sızdırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)
Wish, Türkiye’ye Entegre Oldu!
Wish, Türkiye’ye Entegre Oldu!
Motorola Moto G30’un özellikleri belli oldu
Motorola Moto G30’un özellikleri belli oldu
Redmi K40’ın özellikleri belli oluyor
Redmi K40’ın özellikleri belli oluyor
Lenovo K13’ün özellikleri sızdırıldı
Lenovo K13’ün özellikleri sızdırıldı
Motorola Moto G10’un özellikleri belli oldu
Motorola Moto G10’un özellikleri belli oldu
Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 hakkında tüm detaylar
Samsung Galaxy Z Fold 3 ve  Z Flip 3 hakkında tüm detaylar
Realme Race görüntülendi
Realme Race görüntülendi
Xiaomi Mİ 11 Pro Plus’a dair özellikler ortaya çıkıyor
Xiaomi Mİ 11 Pro Plus’a dair özellikler ortaya çıkıyor

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.