yükleniyor...

iPhone 8 Çıkış Tarihi İçin Yeni İddia !

Bu sefer işler Apple tarafında güzel gibi görünüyor çünkü Apple’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre hiçbir sıkıntı yok ve telefon zamanında çıkıyor. Detaylara bir göz atalım ..

Artık yeteri kadar iPhone 8 ve 7s haberlerine doyduk , siz de haklı olarak isyan edebilirsiniz . Fakat bu sefer işler yolunda olduğu için sizlere güzel haberlerle geldik diyebiliriz.  Uzun zamandır ilk kez Apple’ın yeni iPhone modelini yeterli sayıda piyasaya süremeyeceği gibi haberler duymaya başlamıştık. Bunun temel sebebi, iPhone 7s ya da iPhone 8’de kullanılacak olan OLED ekranların üretimindeki bazı problemlerdi.

Apple, Touch ID parmak izi okuyucusunu OLED ekranın altına yerleştirmek istiyor ve bunun için yeterli zamanı yok deniliyordu. Ayrıca Foxconn’dan da gerekli bileşenlerin ellerine geç ulaşacağı yönünde bilgiler geliyordu.

En son iddiaya göre satışların gecikeceği ve iPhone 8‘in Kasım ayında satışa çıkacağı söyleniyordu. Bugünkü Apple tarafına yakın kaynaklardan bu iddiayı yalanlayan haber geldi ve tam zamanında satışa sunulacağı belirtiliyor.

Tabi en çok kafalarda takılan soru acaba ön taraftaki alt paneli parmak izi okuyucu görevi görecek şekilde temin edebildiler mi malzemeleri, yoksa eski sızıntılardaki gibi arka tarafta mı bir parmak izi okuyucu göreceğiz (umarız görmeyiz) bunu hep birlikte Eylül ayında tanıtımda kesin olarak göreceğiz . Şuan gözler Haziran ayında Apple‘ın düzenleyeceği WWDC17 etkinliğinde . Bu etkinlikte iPhone 8 ile beraber gelecek olan iOS 11 tanıtılacak.

iPhone 8 Çıkış Tarihi İçin Yeni İddia ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone 8 Çıkış Tarihi İçin Yeni İddia ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla