yükleniyor...

iPhone 8 32 GB Seçeneği Olmayacak

Apple tarafından 10. yıl şerefine özel çıkaracağı yeni iPhone modeli iPhone 8 32 GB hafıza kapasitesine sahip olmayacak. 64 GB kapasite ile başlayacak.

Apple bu yıl iPhone serisinin onuncu yılına özel yeni özellikler keşfetmeye ve sunmaya hazırlanıyor. iOS işletim sistemine oldukça bağlanan telefon kullanıcıları yüklü miktarda para verip az bir hafıza kapasitesine sahip olmaktan şikayet ediyorlar. Özellikle günümüz teknolojisinde 4K videoların çekilmeye başlamasıyla birlikte bu hafıza alanı daha da yetersiz gelmeye başladı. Harici bir microSD kart desteğinin de olmaması iPhone severler için büyük bir handikap haline geliyor.

Bu sene çıkacak olan iPhone 8 modelinde hafıza sorununa bir çözüm getirileceği düşünülüyor. Henüz kesinleşmeyen bir söylenti olan bu konu iPhone 8 modellerinde 32 GB hafıza seçeneği yerine direk 64 GB hafıza kapasitesi bulunan cihazlarla satışa çıkacak. Daha fazla alan isteyen kullanıcılar ise telefonun en yüksek kapasitesi olan 256 GB modeline yönelebilecek. Yurt dışında yeni iPhone modellerinin 1000 dolar civarında satışa sunulacağı düşünülüyor. Bu durumda o kadar paraya 32 GB hafıza seçeneği iPhone severler için ve günümüz çağını da düşününce oldukça düşük bir miktar olarak kalıyor.

iPhone 8 32 GB Seçeneği Olmayacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone 8 32 GB Seçeneği Olmayacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Noterler Nöbetçi Eczaneler Adana Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir Market Fiyatları tarhana ekşi olursa ne yapılır 2006 kaç yaşında