yükleniyor...

iPhone 7 Kırmızı Renk ile Geliyor !

Bu haber sizin için şaşırtıcı gelebilir , fakat sızıntılardan gelen bilgilere göre iPhone 7, Mart ayında olacak olan Bahar Etkinliği diğer adıyla iPad etkinliği sırasında iPad Pro 2 ile beraber piyasaya çıkabilir. Detaylar haberimizde..

İlk rapor edilen bilgi, Apple’ın küçük telefon kullanmaya devam edenler için piyasaya sunduğu iPhone SE modeli hakkında. Bu model için 128 GB destek sağlayan model gelecek. Yani atık 16 GB ve 64 GB yanında, bir de iPhone SE 128 GB olacak.

Ayrıca bununla beraber Apple’ın Product RED adında bir projesi var ve yıllardır devam ediyor. Kırmızı renkte alacağınız ürünlerin bir kısmı Afrika’daki AIDS ile savaşma derneklerine katkıda bulunmak için ayrılıyor.

Anlayacağımız üzere bu etkinliğin yıldızı sadece iPad Pro 2 olmayacak. Yanında çıkacak ürünlerde baya bir ilgi çekecek.

iPhone 7 Kırmızı Renk ile Geliyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone 7 Kırmızı Renk ile Geliyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla