İnternet

iPhone 7 Kılıfı Sızdı !

Eylül ayında tanıtılacak olan yeni iPhone’lar için geri sayım başladı diyemeyiz çünkü önümüzde yaklaşık 6 ay gibi uzun bir süre var yani yarım yıl. Fakat söz konusu olan şey Dünyanın en büyük markasının telefonu olunca zaman önemli olmuyor. Onleaks tarafından sızdırılan kılıflarda göze çarpan bazı detaylar var .

Kılıf görsellerine bakılırsa iPhone 6 ile aynı tasarım çizgilerine sahip olacak. Yani aynı oval hatlar . Stereo hoparlör ile gelmesi beklenen telefon ayrıca hem daha yüksek kaliteli bir ses hizmeti için , hem de daha ince olması için 3.5mm jack girişssiz gelecek. Bunun yerine kulaklıklar artık Lightning Port çıkışı ile gelmesi bekleniyor.

Ayrıca görsellere baktığımız zaman kamera yerinde olan büyük boşluğun iPhone 7‘de olması beklenen çift kamera lensininde göstergesi.

iPhone 7‘nin çıkmasına uzun bir süre var bu kılıf sahte olabilir o yüzden sadece tahminler üzerine yorum yapabiliyoruz. Lansman tarihi yaklaştıkça detaylar dahada belirginleşir . iPhone 7 hakkında detaylı bilgiler almak için sitemizi takip edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu