yükleniyor...

iPhone 7 Kasası Cam Mı Olacak ?

Geçen günlerde tanıttığı yeni telefonu iPhone SE , iPhone 5S kasasıyla aynı tasarım ve görünümdeydi yani hiçbir değişim olmadığı için bu bazı kullanıcılar tarafından eleştiriyle karşılanmıştı. Fakat asıl amiral gemisi iPhone 7 hakkında sızıntılar tüm hızıyla gelmeye devam ediyor. Hatta yılın en çok beklenen telefonu diyebiliriz çünkü 2 yılda bir Apple, telefon tasarımlarını tamamen değiştiriyor.

efsane-kestane-iphone-7-1-15

Bu bağlamda kullanıcıların beklentilerini karşılama niyetinde olan Apple,iMore’da yer alan habere göre ürün politikasında büyük bir değişikliğe gitmeyi planlıyor.

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo yayınladığı raporda, gelecek yıl Apple’ın iPhone cihazlarında büyük bir değişiklik meydana gelebileceğini ifade etti.

Peki iPhone 7’de nasıl değişimler meydana gelecek ?

2017 yılında iPhone 7 ve iPhone 7s cihazlarını piyasaya sürmeye hazırlanan Apple, bugüne dek kullandığı alüminyum yapıyı bırakarak, tamamen cam malzemesinden oluşan cihazları kullanıcıya sunacak. Ayrıca cihazlar AMOLED ekran desteğine sahip olacak.

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’nun yayınladığı raporda dikkat çeken bir diğer nokta ise, cihazın artacağı düşünülen ağırlığı ve direnç testlerinde göstereceği performans olacak.

Nitekim, ilk etapta yüzde 40 oranında, sonrasında tamamen cihazlarda bulunacak cam kaplama, cihazların hem ağırlığını arttıracak, hem  de düşme-direnç testlerinde gösterdiği dayanıklılığı azaltacak.

iphone-7-ne-zaman-cikacak-28

Ayrıca yeni telefonların kablosuz şarj desteği, Pro olanının 5.8İnç ekrana sahip olması ve çift arka kamera ile gelmesi bekleniyor. Cam tarafında ise Sharp, Japon Display, Samsung ve LG gibi firmalardan yararlanması bekleniyor Apple’ın.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan sızıntılar ise Alüminyum kasa ile geleceğine işaret ediyordu yeni serinin. Bakalım hangi sızıntılar gerçek çıkacak merakla bekliyoruz.

iPhone 7 Kasası Cam Mı Olacak ? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone 7 Kasası Cam Mı Olacak ? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Sportboss Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Isparta Nöbetçi Eczaneler sosyal medya faydaları too many requests ne demek yapılacaklar listesi uygulama zyxel modem kurulumu gl hf ne demek tarhana ekşi olursa ne yapılır