SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
613
227 0

iPhone 7 İsim Değişikliği

iPhone 7 İsim Değişikliği
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Eylül ayının ortalarında tanıtılacak olan Apple’ın yeni modeli iPhone 7 isim değişikliğine gidebilir. Yeni modele verilmesi beklenen isim iPhone 6SE.

Apple’ın merakla beklenen yeni modeli iPhone 7’nin çıkışına kısa bir süre kala isim konusunda bir değişikliğin olacağı bilgisi alındı. Telefonların tanıtım süreçlerinin yaklaşması ile birlikte cihazlar hakkındaki bilgi sızıntıları da artarak devam ediyor. Eylül ayında iPhone 7 olarak çıkmasını beklediğimiz yeni Apple ürünü son anda bir isim değişikliği ile bizleri şaşırtabilir.

Telefonun çıkış tarihi hakkinda bir sızıntı sosyal medyanın ünlü sızıntıcı ismi olan Evan Blass tarafından daha önceden açıklanmıştı. Blass yeni iPhone modelinin 12 Eylül’ün içinde bulunduğu hafta içerisinde tanıtılacağını söylemişti. Cihazın çıkış tarihi kesin bir şekilde duyuruldu.

Yeni gelen bilgilere göre yeni iPhone modeli resmi olarak 16 Eylül tarihinde tanıtılacak. Ancak tanıtılma öncesi isim değişikliğine gidilmesi de muhtemel.

Yeni iPhone İsmi ne Olacak?

iphone 7 isim

Apple yeni iPhone modelinin ismi, Apple tarafından geçtiğimiz aylarda tercih edilen Special Edition şeklinde değiştirilip iPhone 6 SE şeklinde tanıtılabilir. Çin merkezli kaynaklı alınan bilgilere göre bir haber sunan Apfelpage, kaynaklardan aldığı bilgiye göre iPhone’un adı iPhone 6SE ile geleceği söylentisi dolanmakta. Aynı şekilde çıkarılacak yeni plus modelinin ise iPhone 6SE Plus ile değiştirilmesi söylentiler arasında yer alıyor.

Berkay Eke / Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" iPhone 7 İsim Değişikliği konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone 7 İsim Değişikliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda iPhone 7 İsim Değişikliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.