yükleniyor...

iPhone 7 için Dikkat Çekici Bir Video Yayınlandı !

Apple, iPhone 7 ailesi için güzel ve dikkatleri üzerine çeken bir tanıtım videosu yayınladı. 16 Eylül’de satışa çıkacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için öne çıkan özelliklerini vurgulayan bir video hazırlanmış.

iPhone 7 Ailesi, 16 Eylül’de 28 Ülkede kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor ve tanıtım videoları gelmeye başladı bile.

IMG_1633

Youtube’da yayınladığı bu yeni video, özellikle diğerlerinden çok daha farklı ve güzel görünüyor . Yeni çıkan siyah ve simsiyah renklerine odaklanılan video gerçekten dikkat çekici olmuş.

https://youtu.be/8VrWhr7Qxec

iPhone 7’nin 20 Ekim’de ülkemize giriş yapması bekleniyor. Bazı perakendecilerde 3399 ve 3899 Lira olarak fiyat belirlenmiş durumda. Aşağı yukarı biz de bu fiyatlarda satışa çıkacağını düşünüyoruz. Ayrıca simsiyah renginin Kasım’a kadar stokları erittiğini de söyleyelim.

iPhone 7 için Dikkat Çekici Bir Video Yayınlandı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone 7 için Dikkat Çekici Bir Video Yayınlandı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla