Iphone 6s Metal Kasası Sızdırıldı!

  • 01 Temmuz 2015
  • 1.128 kez görüntülendi.
Iphone 6s Metal Kasası Sızdırıldı!

Apple’ın eylül ayında tanıtması beklenen yeni telefonları iphone 6s ve 6s plus hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtım tarihi sızan cihazın bu kez de metal kasasının görüntüleri ortaya çıktı. Apple’ın çalıştığı birçok tedarikçi şirket var ve her yıl bu tip sızıntılar Apple adına gerçekleşiyor.1435712333_gsmarena001

Şu ana kadar Apple tarafından herhangi bir yalanlama yapılmaması ve geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen sıkıntılardaki tasarımlarında doğru çıkması nedeniyle bu sızıntının da doğru çıkacağı kesin gibi. Tedarikçi şirketler tarafından sızdırılan görsellerde de görüldüğü gibi kasanın iphone 6 kasasıyla neredeyse farkı yok. Iphone 6s’te kullanılacak mikrofon, hoparlörler ve bağlantı noktaları aynı noktada kesişiyor. Iphone 6 görselliği bozan anten şeritlerinin kaldırılacağı söylentileri ise bu görselle son buluyor.

Cihazın her ne kadar dış tasarımı değişmemişse de iç tasarımında önemli değişikler var. Apple Watch akıllı saatten bildiğimiz SiP paket sistemi iPhone 6S’teki işlemci, bellek, destek işlemci ve sensör gibi önemli donanımları bir araya getirecek. iPhone 6S yeni iç dizayn anlayışıyla baskılı devre kartından kurtulacak. İç tasarımının bu şekilde olması da pil için daha fazla yer anlamına geliyor.
1435712343_gsmarena003

Acaba çift kamera kullanılacak mı sorularına da bu görseller cevap getirmiş ve Apple klasik tek kamera özelliğinden vazgeçmemiş. Daha önceden sızan özelliklerde cihazda 4.7 inç Full HD ekran , 14 nm Apple A9 çipset , 2 GB LPDDR4 Ram ve Force Touch özelliğinin bulunması bekleniyor. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ