yükleniyor...

iOS İçin WhatsApp Güncellemesi Yayınlandı!

iOS işletim sistemine özel bir WhatsApp güncellemesi yayınlandı. Yeni güncelleme sayesinde telefona dokunmadan Siri sayesinde gelen bildirimleri çok kolay bir şekilde öğreneceksiniz.

WhatsApp, iOS işletim sistemli cihazlar için yeni bir güncelleme yayınlayacak. Bilindiği gibi Apple, kullandığı iOS işletim sistemi için verdiği iOS 10 güncellemesi ile birlikte Apple yazılımına sahip olan sesli asistanı Siri’nin API’larını geliştiricilere açmıştı. WhatsApp’ın Facebook tarafından satın alınmasının ardından sürekli yenilenmeye giden ve oldukça güncel tutulan bir uygulama haline gelmesinin ardından yeni bir özelliğe daha sahip olacak.

Yalnızca iOS işletim sistemi için sunulan bu yeni güncelleme ile Apple cihazınıza gelen WhatsApp mesaj bildirimleri siz telefona dokunmadan sesli asistan Siri tarafından okunacak. Yeni güncelleme sayesinde önemli bir işiniz olduğunda, araç kullanımında ya da telefona bakamayacak bir durumda olduğunuzda Siri sesli asistanı sayesinde size gelen mesajı duymuş olacaksınız.

SİRİ WHATSAPP BİLDİRİMLERİNDE BİLE KONUŞUR HALE GELECEK

Mesajları dinlemek için tek yapmanız gereken şey “Her Siri WhatsApp bildirimlerini oku.” demeniz gelen bildirimleri çok kolay bir şekilde öğrenmenize imkan sağlayacak. Ancak bu yeni güncellemenin her sürümde kullanılması mümkün değil. WhatsApp için geliştirilen bu yeni özellik iOS 10.3 ve üzeri sürümlerde kullanılacak.

Yaklaşık olarak 90 MB büyüklüğündeki yeni WhatsApp güncellemesi 2.17.20 sürümü ile birlikte güncellemelerim ekranında birden fazla durumu bir kerede seçerek yönlendirebiliyorsunuz ya da dilerseniz silebiliyorsunuz. Gelen mesajları sesli bir şekilde yönetmek dışında yeni güncelleme ile gelen bir diğer özellik ise aramalar sekmesinde, kişi bilgileri ve grup bilgileri ekranlarında görsel düzenlemeler yapıldı.

iOS İçin WhatsApp Güncellemesi Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS İçin WhatsApp Güncellemesi Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru American Horror Story Izle Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir dijital platform ne demek sosyal medya faydaları too many requests ne demek subdomain mi klasör mü Market Fiyatları nabızdan hamilelik testi 52 hafta kaç ay