iOS 9 Eski iPhone ve iPad’lere de Gelebilir

  • 24 Mayıs 2015
  • 943 kez görüntülendi.
iOS 9 Eski iPhone ve iPad’lere de Gelebilir

Apple’ın en yeni işletim sistemi iOS 9‘u WWDC etkinliğinde tanıtması beklenirken , bizleri şaşırtıcı bir gelişme yaşandı.Güncelleme , eski iPhone ve iPad serilerine gelebilir.

Cupertino menşeili dünyada hatrı sayılır değerli şirketlerin başında gelen Apple hakkında yeni bir iddaa medyayı adeta salladı.Söylenilenlere göre Apple ,yayınlayacağı iOS 9 güncellemesinin eski modeller için de piyasaya sunulacağı bazı söylentiler arasında yer almakta.

iOS 9 Eski iPhone ve iPad'lere de Gelebilir

iOS 9 Eski iPhone ve iPad’lere de Gelebilir

MacRumors , yaptığı haberde bir önceki güncelleme olan iOS 8’in çoğu modele gelmemiş olması , Apple kullanıcılarını biraz da olsa üzmüştü.A5 işlemciye sahip olan her model için iOS9 güncellemesi geleceği söylentisi , kullanıcıları oldukça heyecanlandırdı.Şirket , böyle bir hamle yaparak eski kitlesini üzmemeyi hedefliyor olabilir.Güncelleme , küçük sistem gereksinimlerinde çalışabilecek. Eski iPhone ve iPadler için gelecek olan bu güncelleme bizlere ne gibi yenilikler katacak merakla onu da bekliyoruz.

WWDC etkinliğinde tanıtılacak olan İOS9 güncellemesi bizce eski modellere gelmeyecek.Apple , bu saatten sonra ileriye dönük çalışmalar yapacaktır.Böyle bir durum söz konusu olursa Apple , çok büyük bir adım atmış olacaktır.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ