SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
589
218 0

İOS 9.3.5 Güncellemesi Ne İçeriyor?

İOS 9.3.5 Güncellemesi Ne İçeriyor?
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Tüm dünya Apple’ın İOS 10 ve İphone 7’yi duyuracağı etkinliği beklerken Apple, İphone, İpad ve İpod cihazlarına önemli bir güvenlik açığını kapatacak İOS 9.3.5 güncellemesini sundu. Peki bu güncellemeyle cihazlara ne gibi yararlar sağlanıyor?

ios 9.3.5

25 Ağustos tarihinde Apple, İphone, İpad ve İpod cihazları için yaklaşık 40 MB boyutunda olan İOS 9.3.5 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme İOS içerisindeki zararlı bir yazılımı önlemek yani güvenlik açığını gidermek amacıyla yapıldığı Apple tarafından söyleniyor. Söylenenlere göre bu zararlı yazılım henüz bir cihaza etki etmemiş ancak yinede güncellemeyi uygulamakta fayda var.

İOS 10 sürümünün beta kullanıcıları için ise bu durum herhangi bir risk oluşturmuyor. iOS 9.3.5 güncellemesini cihazınızın Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden ya da cihazınızı iTunes bağlayarak güncelleyebilirsiniz.

Utku Can Barut – Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" İOS 9.3.5 Güncellemesi Ne İçeriyor? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İOS 9.3.5 Güncellemesi Ne İçeriyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda İOS 9.3.5 Güncellemesi Ne İçeriyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.