yükleniyor...

iOS 16.4.1 (a) Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 16.4.1 (a) güncellemesi, Apple kullanıcıları için yayınlandı! Bu güncelleme, iPhone, iPad ve diğer iOS cihazlarının performansını ve güvenliğini arttırmayı hedefliyor. Özellikle, birkaç sorunu çözerek cihazların daha stabil bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Eğer siz de Apple kullanıcısıysanız, güncelleme yapmanızı öneriyoruz. Güncellemenizi App Store’dan veya ayarlar menüsünden kolayca yapabilirsiniz. iOS 16.4.1 (a) güncellemesini yükleyerek cihazınızı daha güvenli ve daha iyi bir şekilde kullanabilirsiniz.

Apple Yeni Güncelleme Yayınladı

Apple, iOS 16.4.1 (a) güncellemesi ile önemli bir güncelleme yayınladı.

 

iOS, iPadOS ve macOS için Hızlı Güvenlik Yanıtları Hakkında

Hızlı Güvenlik Yanıtları, yazılım güncellemeleri arasında önemli güvenlik iyileştirmeleri sunar.

Hızlı Güvenlik Yanıtları Nedir?

Hızlı Güvenlik Yanıtları yeni bir yazılım sürümü türüdür ve iPhone, iPad ve Mac aygıtlara yöneliktir. Bu özellik, yazılım güncellemeleri arasında Safari web tarayıcısında, WebKit çerçeve yığınında veya diğer kritik sistem arşivlerinde yapılanlar gibi önemli güvenlik iyileştirmeleri sunar. Özellik ayrıca, yararlanılanlar veya mevcut olduğu bildirilenler gibi bazı güvenlik sorunlarıyla ilgili olarak daha hızlı şekilde işlem yapmak için de kullanılabilir.

Hızlı Güvenlik Yanıtları Nasıl Kullanılır?

Yeni Hızlı Güvenlik Yanıtları iOS 16.4.1, iPadOS 16.4.1 ve macOS 13.3.1’den itibaren yalnızca en son iOS, iPadOS ve macOS sürümleri için sunulur. Ayrıca, saptanmış olarak, aygıtınız Hızlı Güvenlik Yanıtlarının otomatik olarak uygulanmasına izin verir ve gerekirse aygıtınızı yeniden başlatmanız istenir.

Aygıt ayarlarınızı kontrol etmek için:

  • iPhone veya iPad: Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme > Otomatik Güncellemeler’e gidin ve “Güvenlik Yanıtları ve Sistem Dosyaları”nın açık olduğundan emin olun.
  • Mac: Apple menüsü  > Sistem Ayarları’nı seçin. Kenar çubuğunda Genel’i, ardından sağ taraftaki Yazılım Güncelleme’yi tıklayın. Otomatik Güncellemeler’in yanındaki Ayrıntıları Göster düğmesini tıklayın ve “Güvenlik yanıtlarını ve sistem dosyalarını yükle”nin açık olduğundan emin olun.

Hızlı Güvenlik Yanıtları Nasıl Kapatılır?

Bir Hızlı Güvenlik Yanıtı uygulandığında, macOS 13.3.1 (a) örneğinde olduğu gibi, yazılım sürümü numarasının ardından bir harf gösterilir. Bu ayarı kapatmak isterseniz veya sunulan Hızlı Güvenlik Yanıtlarını uygulamak istemiyorsanız, ilgili düzeltmeler ya da önlemler sonraki bir yazılım güncellemesine dahil edildiğinde aygıtınıza iletilir.

Bu özellik, güncel ve güvenli bir yedekleme yaparak aygıtınızı korumak için önemlidir. Olası herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen Apple desteğiyle iletişime geçin.

iOS 16.4.1 (a) Güncellemesi Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 16.4.1 (a) Güncellemesi Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Isparta Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Kayseri Nöbetçi Noterler mastika rakı fiyatı rakı fiyatları nabızdan hamilelik testi tarhana ekşi olursa ne yapılır 52 hafta kaç ay 1997 doğumlu kaç yaşında olur