Yükleniyor ..

Yükleniyor ..

iOS 12'de bizleri neler bekliyor?

2 hafta önce 890 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
iOS 12'de bizleri neler bekliyor?

Apple'ın işletim sistemi olan iOS serisi yeni bir sürüme kavuşmak için gün sayıyor. iOS son sürümünde yaşadığı aksaklıkları yeni sürümünde yaşamak istemiyor.

Son gelen bilgilere göre Apple'ın Başkan Yardımcısı Craig Federighi, yazılım ekibine verdiği bilgiye göre; iOS 11'de yaşanan sıkıntıların giderildiği bir üst sürüm olarak hazırlanmasını istemiş. iOS 12 ile birlikte iPhone cihazlar daha stabilir hale gelirken daha da fazla performanslı çalışacak gibi duruyor. 

Federighi'nin verdiği son talimatlara göre ise ana ekran görünümünün yenileneceği, özel geliştirilmiş siyah tema seçeneği, sıfırdan yenilenen CarPlay uygulaması, geliştirilmiş mail uygulamalarının yerine kullanıcıların beklediği uygulamalara öncelik verilecekmiş.

Paylaş Paylaş
Yazar
Furkan YURDAKUL

Teknoloji'yi seven sayan bir kişi :)

Yorumlar


ÖNEMLİ: "iOS 12'de bizleri neler bekliyor?" başlığı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, önerileri yorum bölümünden sorabilirsiniz. "iOS 12'de bizleri neler bekliyor?" ile alakalı tüm yorumlarınız bizler için çok önemlidir ve sizlere değer verdiğimizden her yorumunuza cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Technosfer ekibi olarak sizlerin daha iyi bilgiler alabilmeniz çalışıyoruz.

Hiç yorum bulunmamakta.