yükleniyor...

iOS 12.1 Beta 5 Yayınlandı !

Apple, her hafta beta güncellemelerini yayınlamaya tüm hız devam ediyor ve bu güncellemelerin 5.Sürümleri de geliştiricilerle paylaşıldı . Detaylar haberimizde..

30 Ekimde yapacağı büyük etkinlik için tüm hazırlıklarını sürdüren Apple, bir yandan da yazılım alanını ihmal etmiyor ve tüm çalışmalarını sürdürüyor. iOS 12 , yeni bir işletim sistemi ve bütün eksikliklerini kapatmaya çalışıyor şirket. 2 hafta sonrasında iOS 12.0.1 sürümünü yayınlamıştı. Ve şimdi watchOS, tvOS ve iOS sistemlerinin 5. betasını geliştiricilerle paylaştı.

Güncellemenin teknik detayları henüz açıklanmadı, ancak iOS 12 Beta 5 ile sunulan bir yenilik görünmüyor. Yaklaşık 330 MB’lık bu güncelleme hata düzeltmeleri ve güvenlik yamaları ile geliyor.

Hangi cihazlara geldiğini merak ediyorsanız eğer :

  • iPhone 5S ve sonrası
  • iPod touch 6
  • iPad Air ve sonrası 

gaste24

 

iOS 12.1 Beta 5 Yayınlandı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 12.1 Beta 5 Yayınlandı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla