yükleniyor...

iOS 11.2 Beta 6 Sürümü Yayınlandı!

iOS 11.2 Beta 6 versiyonu geliştiriciler için Apple tarafından yayınlandı. Güncellemenin sahip olduğu yeni özellikler test edilmeye başlandı.

Geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan iOS 11’in yeni sürümü iOS 11.2 Beta 6 Apple tarafından yayınlanadı. Yeni güncelleme ile bir çok hata giderildi ve yeni özellikler getirildi. iOS 11.2 Beta 6 geliştiricilere sunuldu.

Apple’ın yazılım güncellemeleri konusunda kendisini çok sık şekilde yeni özellikleri kullanıcılarına sunduğunu hepimiz biliyoruz. iOS 11’in çıkması ile birlikte hayatımıza giren pek yeniliğin ardından iOS 11.2 sürümü ile de bazı yenilikler hayatımıza dahil olacak. Apple’ın Pay Cash adını verdiği mobil ödeme teknolojisi iOS 11.2 ile hayatımıza resmen girecek. Bu uygulama sayesindde iMessage üzerinden istediğiniz bir kişiye para transferi yapabileceksiniz. Yani herhangi bir mobil bankacılık uygulamasına ek bir giriş yapmanız gerekmeyecek.

iPhone X için de ekran konusunda yeni bir düzenleme getiriliyor. iPhone X ekranında yer alan çentik kısmındaki pil ve konum durumunu gösteren kısma bir çizgi çekilecek ve bu çizgi size bildirim merkezinin açıldığını aktaracak. Ayrıca iPhone X için hızlı şarj desteği de 7.5W olarak güncellenecek.

Hesap makinesinde yapılan hızlı tuşlamalarla ilgili sosyal medyada ve birçok yerde hesap makinesinin yanlış çalıştığına dair videolar ve görseller yayınlanmıştı. Bu sorunu da iOS 11.2 güncellemesiyle çözüleceği belirtiliyor. Bunun için çözüm olarak hesap makinesinde yer alan animasyonlar uygulamanın daha kararlı çalışabilmesi için kaldırılacak.

Ayrıca yeni emojiler ve duvar kağıtları da bu güncelleme ile akıllı cihazlarınıza gelecek.

iOS 11.2 Beta 6 Sürümüne Nasıl Erişirim?

iOS11.2  sürümüne erişmek isteyen Apple kullanıcıları için bir hatırlatma yapmakta fayda var. Güncelleme şu an için herkese açılmış durumda değil yalnızca Beta versiyonu kullanımda. Yani test aşaması için sunulan bir versiyon. Dolayısıyla bu yeni güncellemenin Beta sürümünü indirdikten sonra akıllı cihazınızın güven açıkları olacağına ve normal zamandaki gibi tam kararlı bir halde olmayacağını göz önünde bulundurun.

Ayrıca yeni güncellemenin Beta versiyonu yalnızca Apple bünyesinde bulunan geliştiricilere açıldı. Yani bu güncellemeyi edinebilmek için geliştirici platformuna kayıt olmanız gerekiyor.

Ek olarak belirtmemiz gereken bir husus da güncellemenin boyutu 2.04 GB.

iOS 11.2 Beta 6 sürümünü destekleyen cihazların listesi ise :

iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, 5. nesil iPad, iPad Mini 5, iPad Mini 3, iPad Mini 2 ve 6. nesil iPod Touch.

iOS 11.2 Beta 6 Sürümü Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 11.2 Beta 6 Sürümü Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler zyxel modem kurulumu gta 6 sistem gereksinimleri nick oluşturucu 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor demon slayer izle 52 hafta kaç ay