yükleniyor...

iOS 11.1.2 Güncellemesi Yayınlandı!

iPhone X’in satışa sunulmasının ardından kullanıcılardan gelen sorunlara yönelik çözüm getiren iOS 11.1.2 güncellemesi yayınlandı.

iPhone X satışlarının başlamısıyla birlikte cihazda bulunan bazı sorunlar için çözümler getirmeye çalışan Apple iOS 11.1.2 güncellemesini kullanıcılara sundu. 

iPhone X sahibi olan bazı kullanıcıların cihazı kullanmaya başladıklarından sonra bazı sorunlarla karşılaştıkları belirtilmişti. Reddit ve MacRumors gibi sosyal mecralar üzerinde de büyük yankı uyandıran bu sorunlar karşısında Apple çözüm getirmeye başladı. Soğuk havalarda iPhone X ekranının çalışmadığını belirten kullanıcılar forum sitelerinde sorunlarını dile getirmişti.

Apple bu sorunlar karşısında bir güncelleme yayınlayacağını belirtmişti. iOS 11.1.1 güncellemesinden bir hafta sonra yayınlanan iOS 11.1.2 güncellemesi ile genel hedef iPhone X cihazının sahip olduğu bazı sorunları çözmek ve soğuk havada çalışmayan iPhone X ekranını düzeltmek üzerine yayınlandı. Ayrıca iPhone X ile çekilen Live Photo ve videolar üzerinde gerçekleşen bozulmalar için de düzeltme içeren bir güncelleme.

iOS 11.1.2 güncellemesin iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE ve iPhone 5s modelleri alabilir durumda.

Güncellemeyi henüz gerçekleştirmeyen iPhone kullanıcıları cihazları üzerinden Genel -> Ayarlar -> Yazılım Güncellemesi işlemlerini gerçekleştirdikten sonra güncelleme işlemini yapabilirler.

iOS 11.1.2 Güncellemesi Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 11.1.2 Güncellemesi Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla