yükleniyor...

iOS 11.0.3 Yayınlandı!

Apple, iOS 11.0.2 güncellemesini yayınladıktan yaklaşık bir hafta sonra yeni güncellemesi olan iOS 11.0.3’ü yayınladı. Bu güncelleme ile ne gibi yenilikler geliyor ? Detaylar haberimizde.

Apple, iOS 11 tarafında yaşanan sıkıntıları en aza indirmek ve bunlardan kurtulmak için 4 haftadır düzenli olarak güncelleme yayınladı. Ardı ardına 0.1, 0.2 ve 0.3 sürümlerini yayınlayan Apple, kullanıcılarını mağdur etmiyor bu konuda. Aslında sürümlerden de anlayabileceğimiz üzere bunlar ara güncellemeler ve büyük yenilikler beklememiz çok manasız olur.

Apple’ın yeni iOS 11.0.3 için yayınladığı resmi sürüm  aşağıdaki gibi konularda yardımcı oluyor:

  • Bazı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazlarında çalışmayan dokunsal (Haptic) geribildirim sorunları giderildi.
  • Bazı iPhone 6s cihazlarında çalışmayan Ekran Dokunmatik girdi hataları düzeltildi orijinal olmayan parça kullanımında marka sorumluluk kabul etmiyor)

Bu güncellemeyi Ayarlar bölümünden Genel kısmına tıklayarak Yazılım Güncelleme kısmına giderek indirebilirsiniz.

iOS 11.0.3 Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 11.0.3 Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Adana Nöbetçi Eczaneler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Abdül Ne Demek too many requests ne demek zyxel modem kurulumu gta 6 sistem gereksinimleri gl hf ne demek Market Fiyatları