yükleniyor...

iOS 11.0.2 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple tarafından yayınlanan iOS 11 sürümü için bazı hataları düzeltebilecek güncelleme iOS 11.0.2 yayınlandı.

iOS 11’in ikinci ara gğncellemesi bugün Apple tarafından yayınlandı. 280 MB büyüklüğünde olan güncelleme iOS 11 sürümündeki mevcut hataların giderilmesi için yayınlanmış durumda.

Apple’ın kısa süre içerisindehazırladığı ikinci güncelleme bugün yayınlandı. Apple tarafından gönderilen bu güncellemenin iPhone ve iPad için düzeltmeler içeriyor. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için görüşme sırasında oluşan cızırtıları gidermek için, S/MIME olarak şifrelenmiş e-postalardaki eklerin açılması esnasında yaşanan sorunları gidermek için yükleyebilirsiniz. 

iOS 11.0.2 güncellemesini indirmek için cihazınızdan Ayarlar uygulamasına girerek Genel -> Yazılım Güncellemesi işlemlerini sırasıyla gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca iTunes üzerinden de güncellemeyi edinebilirsiniz.

iOS 11.0.2 Güncellemesi Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 11.0.2 Güncellemesi Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla