yükleniyor...

iOS 11.0.1 Güncellemesi Yayınlandı!

19 Eylül tarihinde yayınlanan iOS 11 sürümünde yaşanan bazı hatalardan dolayı oldukça tepki alan Apple bugün iOS 11.0.1 sürümünü yayınladı.

Apple tarafından geçtiğimiz hafta iOS işletim sistemli cihazlara sunulan iOS 11 sürümü güncellendi. iOS 11 sürümü ile oluşan bazı hatalar düzeltildi.

19 Eylül tarihinde kullanıcılara sunulan iOS 11’in tam sürümü güncellemeden tam bir hafta sonra yeni bir versiyonla yayınlandı. 

Güncelleme sonrasında Apple tarafından alınan pek çok şikayet üzerinde geliştirilen iOS 11.0.1 sürümü ile iPhone ve iPad cihazlarında yaşanan bazı hataların düzeltildiği yönünde bilgi verilmiş. Ancak bunu dışında güncelleme hakkında başka bir bilgi bulunmamakta.

Güncellemeyi indirmek isteyen kişilerin Ayarlar uygulamasına girerek Genel>Yazılım Güncellemesi işlemlerini sırasıyla takip ederek gerçekleştirebilirler. Ayrıca iTunes üzerinden de güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

iOS 11.0.1 Güncellemesi Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 11.0.1 Güncellemesi Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla