SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
632
234 0

iOS 10, Sıvı Temasına Karşı Önlem Getiriyor !

iOS 10, Sıvı Temasına Karşı Önlem Getiriyor !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

iOS 10 Beta 3 ile beraber aslında çok yararlı olarak bulduğumuz bir özellik geldi . Bu özelliğin detayı haberimizde..

iOS 10’u geçen ay tanıtan Apple, beta ve public beta güncellemelerine tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle bu güncelleme ile beraber performans ve stabillikte güzel bir noktaya ulaşıldı fakat ayrıntılarda gözükmeyen diğer bir detayda bazı kullanıcıların dikkatini çekmiş durumda.

IMG_1541

iOS 10’da eğer Lightning kablosunda sıvı teması varsa ve iPhone/iPad’i şarja taktığınızda karşınıza bir uyarı ekranı çıkacak. Bu uyarı ekranında Lightning kablosunun sıvı ile temas etmiş olabileceği ve çıkarıp kurulamanız gerektiği yer alacak. İster bu uyarıyı iptal edebilir isterseniz de güvenlik uyarısını ciddiye alıp önlemlerinizi alabilirsiniz.

Sahte lightning kablosuna savaş açan Apple, ayrıca sıvı içinde bu türlü önlemleri almış durumda. Bakalım iOS 10’da daha ne gibi yeni özellikler karşımıza çıkacak heyecanla bekliyoruz.

Mert Büyük (TECHNOSFER)

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" iOS 10, Sıvı Temasına Karşı Önlem Getiriyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 10, Sıvı Temasına Karşı Önlem Getiriyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda iOS 10, Sıvı Temasına Karşı Önlem Getiriyor ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.