yükleniyor...

IOS 10 Konsept Videosu Yayınlandı!

Apple’ın her yıl farklı özelliklerle yenilediği arayüzü IOS’un bu yıl çıkacak sürümü IOS 10 için bir konsept videosu hazırlandı. 13 Haziran’daki  WWDC etkinliğinde tanıtılması beklenen yeni IOS sürümünde olması beklenen özelliklerin yer aldığı konsept videosunda yeni birçok değişiklik bulunuyor.

MacStories ekibinin hazırladığı videoda , kontrol merkezindeki ikonların yerlerini değiştirebilme , 3D Touch ile kullanılabilecek yeni özellikler , Dark Mode olarak tabir edilen temayı genel hatlarıyla siyahlaştırma , mesajlaşma ve dosyalamada yapılması muhtemel yenilikler ve çoklu pencere gibi gelmesi muhtemel birçok yeni özellik anlatılmış.

IOS 10 hakkındaki tüm bilgileri öğrenmek için ise 13 Haziran’daki etkinliği beklememiz gerekecek.

Utku Can Barut / http://technosfer.com

IOS 10 Konsept Videosu Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere IOS 10 Konsept Videosu Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla