yükleniyor...

iOS 10.3 Beta 6 Geliştiriciler İçin Yayınlandı !

Bu hafta Apple’ın yayınlaması beklendiği iOS 10.3’ün ana sürümü bir hafta gecikecek gibi, iOS’un bu yeni sürümünün betaları bitmek bilmiyor gibi. Geçen hafta yayınladığı 10.3 Beta 5’ten sonra bu sefer de 6.betayı yayınladı Apple. Detaylar haberimizde..

Daha önce yayınlanan Beta sürümlerinde tespit edilen hataların giderildiği iOS 10.3 Beta 6, Apple’ın daha stabil bir işletim sistemi deneyimi sunabilmek için gerçekleştirdiği değişikliklere ev sahipliği yapıyor.

Yeni bir beta olduğu için tam olarak nasıl yenilikler geldiğini şuanda bilmiyoruz fakat çok ara yerlerde yapılan güncellemeler olduğunu tahmin etmekte zorlanmıyoruz. iOS 10.3 ile beraber gelen yeniliklere bir daha göz atalım isterseniz.

Kablosuz AirPods kulaklıklar kaybolduğunda kolayca bulabilmeniz için Find My Airpods özelliğini kullanıcılara sunacak olan iOS 10.3, Harita uygulamasına kazandırılan 3D Touch yeteneği ile hava durumu bilgisini harita üzerinden görüntüleyebilmenizi sağlayacak.

Siri, Hint Premier Ligi ve Uluslararası Kriket Konseyi’ndeki güncel puan durumlarını söyleyebilir hale gelirken, Safari için çoklu hareket desteği sunulacak.

iOS 10.2’de meydana gelen hataların giderildiği ve sistem performansında iyileştirmelerin yapıldığı iOS 10.3, güncellenen Posta uygulaması ile yaşanan donma sorunlarını ortadan kaldıracak.

iOS 10.3’ün ana sürümüne sayılı gün kaldı, biz de heyecanla bekliyoruz.

iOS 10.3 Beta 6 Geliştiriciler İçin Yayınlandı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 10.3 Beta 6 Geliştiriciler İçin Yayınlandı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla