yükleniyor...

iOS 10.3 Beta 5 ve watchos 3.2 beta 5 yayınlandı !

Apple, yazılım güncellemelerine son hız ile devam ediyor. iOS 10.3’ün tam sürümü büyük ihtimalle önümüzdeki pazartesi yayınlanacak ve son beta güncellemesi olan 5.Beta da yayınlandı. Aynı zamanda tvOS ve watchOS betalarının yeni sürümleri yayınlandı. Detaylar haberimizde..

iOS 10 için üçüncü büyük ara güncelleme olacak olan iOS 10.3 beta 5 ile, ilk beta sürümünden farklı ne gibi yeniliklerin geldiğini şimdilik bilmiyoruz. Ancak iOS 10.3 beta 4’ütakip eden bir güncelleme olduğu varsayımı ile daha çok hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklanılmış diyebiliriz. Yani bu beta ile bir yenilik geldiğini söyleyemeyeceğiz.

Apple, watchOS 3.2 ile, iOS 10.3’le birlikte iPhone’a gelmesi beklenen Tiyatro Modu‘nu Apple Watch’lara getirmeye hazırlanıyor. Ve her zamanki gibi, kaputun altında birçok hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yer alıyor. Ayrıca watchOS 3.2 ile birlikte, kullanıcıların Siri’yi kullanarak, fotoğraflar arasında arama yapma, egzersiz günlüklerini inceleme, ödeme yapma gibi çeşitli komutları kullanabilmeleri için SiriKit desteği de geliyor.

iOS 10.3 Beta 5 ve watchos 3.2 beta 5 yayınlandı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 10.3 Beta 5 ve watchos 3.2 beta 5 yayınlandı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kütahya Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Aba Nedir Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Market Fiyatları 1997 doğumlu kaç yaşında olur