yükleniyor...

iOS 10.3 Beta 2 , Geliştiriciler İçin Yayınlandı !

Apple , en son güncellemesini yani iOS 10.2.1’i 2 hafta önce yayınlamış ve bir gün sonrasında da 10.3’ün beta sürümünü geliştiricilere vermişti. Geçen hafta sadece watchOS beta güncellemesi veren Apple , bu hafta geliştiriciler için sonunda 2.betayı yayınladı. Detaylar haberimizde..

Apple , beta 1 yenilikleri ile beraber şu yenilikleri getirmişti .

  • Kullanıcıların kaybolan AirPods’larını bulmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş AirPods’umu Bul aracı geliştiriciler için kullanılabilir.
  • Artık SiriKit, faturaları ödemek, ödemelerin durumunu kontrol etmek ve gelecekteki bazı ödemeleri planlamak için kullanılabilir.
  • Harita uygulamasındaki hava durumu simgesi, saatlik hava tahminlerini göstermek için 3D Touch desteğine kavuşmuş.
  • CarPlay, yakın zamanda kullanılan uygulamaları başlatmak için yeni kısayollar içeriyor.
  • CarPlay Haritası artık, EV şarj istasyonu konumlarını gösteriyor.
  • Artık HomeKit, programlanabilir ışık anahtarlarını destekliyor.
  • Mail uygulamasındaki Görüşme Görünümü için bazı gezinme iyileştirmeleri yapılmış.

Beta 2 ile beraber ne yenilik gelmiş şuan henüz belli değil, Apple sadece kasmaları ve donmaları giderecek çözümler olduğunu yazıyor. Yenilik varsa sizinle paylaşacağız..

 

iOS 10.3 Beta 2 , Geliştiriciler İçin Yayınlandı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 10.3 Beta 2 , Geliştiriciler İçin Yayınlandı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla