yükleniyor...

iOS 10.3.3 Yayınlandı !

Apple , yaklaşık 2 aydır 6 tane beta sürümünü yayınladığı iOS 10.3.3’ün nihayet orijinal sürümünü yayınladı . Peki bu güncelleme ile beraber nasıl yenilikler geliyor ? Detaylarımızın hepsini haberimizde.

Yaklaşık 140 MB boyutunda bir güncelleme ile karşımıza çıkan yeni iOS sürümü, yeni özelliklerin aksine genel anlamda hata düzeltmelerine ve güvenlik güncelleştirmelerine odaklanırken, iOS 10.3.2’ye kıyasla küçük geliştirmeleri kullanıcılara sunuyor.

Apple, WWDC17 etkinliğinde tanıttığı iOS 11’in betalarını kullanıcılara paylaşmayı sürüyor ve bütün çalışmaları bu sistem yönünde. O yüzden iOS 10 tarafında başka sürüm çıkacağını düşünmüyorum , yani bu iOS 10’un son sürümü diyebiliriz.

Ayrıca Apple bu güncellemeyle beraber watchOS 3.2.3’ü, macOS Sierra ve tvOS ‘in yeni sürümlerini yayınladı. iOS 10.3.3 güncellemesinin iPhone 5 ve üzeri, iPad 4 ve üstü cihazlarınıza rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

iOS 10.3.3 Yayınlandı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 10.3.3 Yayınlandı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla