Yükleniyor ..

Yükleniyor ..

iOS 10.3.2 Çıktı ! (Hemen Yükleyin)

10 ay önce 20 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
iOS 10.3.2 Çıktı ! (Hemen Yükleyin)

Apple'ın yaklaşık 1.5 Aydır üzerinde beta testlerini yaptığı ve özellikle iOS 10.3.1'in batarya tarafındaki eksikliklerini gidermek amacıyla yayınlanan iOS 10.3.2 Çıktı. Detaylar haberimizde

Apple, mobil cihazlarına güncelleme desteği vermeyi tüm hızıyla sürdürüyor. Özellikle 5 Haziran'da tanıtılacak olan iOS 11'in ne içereceği dedikoduları her tarafta gezerken, Apple iOS 10.3.2'yi yayınladı.
Bu güncelleme ile CarPlay için SiriKit komutlarının düzgün çalışması ve üçüncü parti VPN uygulamalarının uyumluluğunu sağlama gibi hata düzeltmeleri yapıldı. Bunun dışında iOS 10.3.2, genel anlamda performans geliştirme ve hata düzeltmelerini içeren bir güncelleme.
iOS 10.3.2'nin ilk betalarında 32 bit işlemcili iOS cihazlar için indirme linklerinin sunulmaması Apple'ın bu cihazlar için güncelleme desteğini kestiği düşüncesine sebep olmuştu. Fakat iOS 10.3.2'nin final sürümünde 32 bit işlemcili cihazlara da desteğin devam ettiği görülüyor.
Bu güncellemenin hangi cihazlara geldiğini merak ediyorsanız eğer, iPhone 5 ve üzeri telefonlara ; ayrıca iPod Touch 6 cihazınıza bu güncellemeyi yükleyebilirsiniz. watchOS ve tvOS'in de yeni sürümlerinin çıktığını belirtelim , eğer Apple Watch ve Apple Tv'e sahipseniz hemen güncellemeyi unutmayın.
Etiketler: apple
Paylaş Paylaş
Yazar
Furkan YURDAKUL

Teknoloji'yi seven sayan bir kişi :)

Yorumlar


ÖNEMLİ: "iOS 10.3.2 Çıktı ! (Hemen Yükleyin)" başlığı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, önerileri yorum bölümünden sorabilirsiniz. "iOS 10.3.2 Çıktı ! (Hemen Yükleyin)" ile alakalı tüm yorumlarınız bizler için çok önemlidir ve sizlere değer verdiğimizden her yorumunuza cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Technosfer ekibi olarak sizlerin daha iyi bilgiler alabilmeniz çalışıyoruz.

Hiç yorum bulunmamakta.