yükleniyor...

İnternet Sömürmeyen Youtube Uygulaması Çıktı !

Google, özellikle mobil alanda internet sıkıntısı yaşayanlar ve kotaları yetmeyen kullanıcılar için yepyeni bir uygulama kullanıma sundu. Detaylar haberimizde.

GoogleYouTube Go adı verdiği yepyeni bir uygulamayı kullanıcılarına şuanda olarak sundu. Özellikle Netflix gibi firmaların sunduğu indir ve izle özelliğinin çok popüler olmasından sonra Google bunun üzerine bir hamle yaparak  kota dostu ve videoları sıkıştırarak indirmemize olanak sağlayan bu uygulamayı sundu.

Kota dostu olmasının yanında mobil platformlar için Go’nun asıl anlamı ise elbette indirdiğimiz videoları, daha sonra offline olarak izleme imkanı. Uygulamanın çıkmasıyla Hindistan ve Endonezya Go‘nun tüm özelliklerini kullanabiliyorken, diğer bölgeler (Amerika, Avrupa vb.) bu özellikleri kullanabilmek için YouTube Red aboneliğine sahip olmak zorundalar. Maalesef ki böyle bir engelle karşı karşıyalar kullanıcılar.

Ayrıca bu uygulamanın bazı avantajları daha bulunuyor. İndirdiğiniz uygulamaları Wifi ve Bluetooth aracılığıyla arkadaşlarınızla da paylaşabilme durumunuz bulunuyor. Şuanda destek verdiği çözünürlük seçenekleri 144p, 360p ve 480p olarak kısıtlı. Gelecekte 4K’a kadar bu seçeneklerin genişleyeceğinden eminiz.

Az önce belirttiğimiz gibi şuanlık 2 ülkede ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş durumda. Youtube Go‘nun yakında diğer bölgelere de gelmesini bekliyoruz ve şuanlık sadece Android platformunda olduğunu aktaralım. Apk olarak indirip özelliklerini şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

İnternet Sömürmeyen Youtube Uygulaması Çıktı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İnternet Sömürmeyen Youtube Uygulaması Çıktı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla