yükleniyor...

Instagram yorumlarında GIF paylaşılabilecek – Teknoblog

Instagram, kullanıcılarına yorum yaparken artık GIF animasyonu paylaşma imkanı sunuyor. Bu yeni özellik, Instagram Kanalları’nda Meta CEO’su Mark Zuckerberg ile gerçekleştirilen sohbette şirketin yöneticisi Adam Mosseri tarafından duyuruldu. Yeni özellik, platformdaki GIF animasyonlarının kaynağı olan Giphy tarafından sağlanacak.

Mosseri, özelliğin gelişinin biraz geciktiğini kabul etti. Ancak artık yorumlarda GIF animasyonları paylaşılabileceğini açıkladı. Instagram’ın bu özelliğinin temelinde otomatik yazı çıkartması bulunuyor. Kullanıcılar, ekranın altındaki zaman çizgisini kullanarak yazılarını eş zamanlı olarak paylaşabilirler.

Instagram, ayrıca Reels videolarında şarkı sözlerinin gösterimini test ediyor. Bu özellik de yakında kullanıcılarla buluşacak. Instagram’ın önümüzdeki dönemlerde özel bir iPad uygulaması geliştirip geliştirmeyeceği henüz bilinmiyor. Ancak Mosseri, uygulamanın sinyalini daha önce vermişti.

Yeni özellik ile birlikte Instagram kullanıcıları, yorumlarında daha eğlenceli bir yöntem kullanarak ifade etme imkanı bulacaklar. Ayrıca, bu özellik sayesinde kullanıcılar, paylaşılan içeriği daha da renklendirebilecekler.

Instagram yorumlarında GIF paylaşılabilecek – Teknoblog konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram yorumlarında GIF paylaşılabilecek – Teknoblog ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Horse At Yarışı Tahminleri Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Eczaneler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir Abdül Ne Demek dijital platform ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir Market Fiyatları